Зважені та щасливі

Учасник за раз переніс сотню яєць через смугу перешкод

Понад три місяці учасники знаходяться в постійній напрузі. Виснажливі тренування, неймовірні конкурси, нові рекорди, старі образи. Їх нерви просто на межі.

Щоб допомогти учасникам зняти емоційне напруження, їх тренери вирішили влаштувати незвичний тиждень.

Аніта Луценко, Ігор Обуховський і Вячеслав Узєлков задумали з допомогою веселих конкурсів перевірити ті якості, які необхідні учасникам у фіналі: концентрація, витримка, увага.

Перший конкурс представляв собою смугу перешкод. Але не все так просто. Є ще нюанс, і не один, а цілих 2000. І це курячі яйця.

Читайте також: Учасник виграв право змагатись на фінальній дуелі

Щоб здобути перемогу конкурсі, потрібно, як можна швидше, наповнити свій лоток, переносячи яйця через смугу перешкод. Однин незграбний рух – і крихка перемога розіб’ється просто в руках.

Кожен вибрав свою тактику. І поки учасники впевнено робили ходку за ходкою, наповнюючи лотки, Олег Січак все продовжував накладати яйця в футболку. Цей експеримент міг стати для нього фатальним. Але все ж, учасник вирішив ризикнути, спробувавши перенести за раз близько 100 яєць.

Чим закінчився підступний конкурс? Спрацювали чи тактика Олега? Дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Участник "Зважені та щасливі-4" за раз перенес сотню яиц через полосу препятствий

Чтобы одержать победу конкурсе, нужно, как можно быстрее, наполнить свой лоток, перенося яйца через полосу препятствий. Одно неловкое движение – и хрупкая победа разобьётся просто в руках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.