Зважені та щасливі

Найвеселіший і добріший учасник покинув проект за крок до фіналу

Віталій Васько був з дитинства повним дитиною. І схуднути йому допомогла служба в армії. Суворий режим, дисципліна – ось був рецепт його схуднення. Саме тому він упевнений в тому, що проект допоможе йому позбавитися зайвої ваги.

Віталік – душа компанії. Веселий, харизматичний, добрий. У нього завжди було багато друзів. До того ж, він чудово готує, і про це знає весь Львів, звідки він родом. З цієї причини в останні кілька років він почав ще більше набирати вагу 7-10 кг за півроку. Сам Віталій розповідає, що в перебігу дня майже нічого не їсть, а потім, ввечері, у нього збираються друзі, і Віталік готує свої фірмові страви.

«Я не їм, я хаваю», – з іронією говорить про себе чоловік.

Після таких застіль починає сам себе картати.

Зайва вага стала причиною, яка закувала молодого душею чоловіка в важке тіло, що не дозволяє жити на повну. Адже, пристрасть Віталія – це мотоцикли, активні та екстремальні види спорту. Колись, під враженням від фільму «Форсаж», він зробив собі татуювання «ХХХ», на знак того, що екстрим – частина його життя. От тільки тепер це означає не життєву позицію, а розмір одягу. Лижі під ним тріщать, на мотоцикл не може сісти, і насилу поміщається в спортивну машину.

Читайте також: Дієтична вечеря від Наталі Холоденко

У Віталія є сім’я – красуні дружина і донька. Якщо з дружиною у них давно натягнуті відносини, але з дочкою він хоче спробувати налагодити контакт, адже дуже її любить. Чоловік зізнається, що боїться того, що його красивою дочки соромно за товстого батька.

Всі ці причини призвели Віталіка на проект «Зважені та щасливі-4». Тут, у таборі, він, звичайно, відразу став душею компанії. Не раз давав кулінарні майстер класи, пригощав своїми стравами учасників, допомагав, веселив і підбадьорював кожного.

Сильний, вольовий, і завжди налаштований на позитив, він приніс команді і особисто собі не одну перемогу, склавши дуже гідну конкуренцію суперникам.

Подивитися, яких результатів вдалося досягти Віталію Васько, можна в ВІДЕО:

Video: Самый веселый и добрый участник покинул проект "Зважені та щасливі-4" за шаг до финала

Виталий Васько был с детства полным ребенком. И похудеть ему помогла служба в армии. Строгий режим, дисциплина – вот был рецепт его похудения. Именно поэтому он уверен в том, что проект поможет ему избавиться от лишнего веса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.