Зважені та щасливі

Учасники «потопили» суперника, віддавши йому нести 129 кг

За той час, що учасники знаходяться в таборі, вони скинули вже досить багато зайвих кілограмів. Але крім цього, в жорсткій боротьбі встигли нажити собі ворогів.

Цей тиждень подарувала їм можливість згадати всі старі образи. Перед кожним з них мішки з вагою, що їм вдалося залишити на проекті. Їх завдання – розподілити ці мішки між учасниками, віддавши тому, кому вони вважатимуть за потрібне. Саме з цією вагою, який отримає кожен учасник, вони будуть проходити випробування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проект покинув учасник, якого вже давно намагався позбутися весь табір

Явним аутсайдером в таборі вже кілька тижнів поспіль є Арпад. Ніхто не приховував, що найбільше бажає, щоб саме він покинув шоу. Але тепер до нього приєднався Діма, який повернувся минулого тижня.

І коли з’явилася можливість «потопити» суперників, природно, весь цей тягар ліг саме на аутсайдерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасники обміняли не підйомний тягар на додаткові кілометри

Таким чином, всі свої кілограми Юля та Олег Гопаца віддали Арпаду. Решта учасників також не поскупилися «нагородити» суперників вантажем.

Коли останній учасник віддав свої мішки, ведуча Олеся Жураковська підбила підсумок. Вийшло, що у Арпада сумарний вага становила 129 кг.

Як розподілився вага між іншими учасниками? Дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Участники шоу «Зважені та щасливі-4» «потопили» соперника, отдав ему нести 129 кг

Перед каждым из них мешки с весом, который им удалось оставить на проекте. Их задача – распределить эти мешки между участниками, отдав тому, кому они посчитают нужным. Именно с этим весом, который получит каждый участник, они будут проходить испытание.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.