Зважені та щасливі

Учасники обміняли непідйомний тягар на додаткові кілометри

Напередодні учасники роздали свої скинуті кілограми суперникам. І тепер з отриманим вантажем кожному належить подолати 10 км на біговій доріжці. Той, хто фінішує першим – отримає імунітет!

Найбільшу вагу отримав Арпад – 129 кг, і Діма – 61 кг. Взагалі не отримала вантажу Юля. У момент, коли всі подумали, що Арпаду навіть не підняти свій рюкзак, не кажучи вже про перемогу, було оголошено додаткову умову. Вага можна зменшити, замінивши додатковими кілометрами. Цим скористалися майже всі, у кого був за плечима вантаж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проект покинув учасник, якого давно намагався «злити» весь табір

Якщо спочатку учасники взяли старт з максимальною швидкістю, повні сил і надій на перемогу, то вже після чверті шляху, впевненості помітно поменшало.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасники «потопили» суперника, віддавши йому нести 129 кг

Більше всіх отримати імунітет хотілося Юлі, адже саме її вважали найслабшою в команді. Не маючи вантажу, щосили вона бігла, долаючи кілометр за кілометром. Помітну конкуренцію їй становив Діма, який втік на кілька кілометрів більше, але зате, він відмінний бігун. У вирішальні останні метри, з величезними зусиллями, але перемогу здобула Юля.

Один за іншим учасники добігали свою дистанцію, поки на доріжках не залишилися Альона і Арпад. Тому з них, хто програє, дістанеться +1 кг на взвешеваніі.

Хто зумів витримати випробування з честю? На чиї терези впаде покарання? Шукайте відповіді в ВІДЕО:

Video: Участники «Зважені та щасливі-4» обменяли неподъемный груз на дополнительные километры

Наибольший вес получил Арпад и Дима. В момент, когда все подумали, что Арпаду даже не поднять свой рюкзак, было объявлено дополнительное условие. Вес можно уменьшить, заменив дополнительными километрами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.