Зважені та щасливі

Дівчина, яка мріяла стати жіночною, знайшла своє кохання на проекті

18-річна Іванка дуже вольова, смілива, сильна дівчина, яка завжди зможе за себе постояти. Такий дівчину виховав тато, який дуже хотів хлопчика.

Саме тому дівчинка виховувалася в суворості. Тато часто дорікав доньку в зайвій вазі, акцентуючи на цьому увагу. Навіть на проекті часто Іванна говорила, що хоче, щоб тато пишався їй, і просто обійняв, сказавши, що дуже любить. Тому деякі свої перемоги вона присвятила саме батькові.

Іванка на Дні краси

Іванка на Дні краси

Татове виховання виявлялося у тому, що з дитинства героїня займалася аж ніяк не жіночими видами спорту, такими, як пауерліфтинг і бокс. Але завдяки такому вихованню дівчинка завжди може за себе постояти. Це доводить ситуація, коли ще в школі вона зламала хлопчикові руку. Сама дівчина зізнається, що в колі друзів її називають «беркут».

Іванка любить увагу, і свій авторитет заробила сама, виступаючи на сцені, граючи в КВК.

Иванка на конкурсе

Іванка на конкурсі

Крім сили, у дівчини є дивовижна краса і вразливість. Певною точкою неповернення, для дівчини стала ситуація, коли під час виступу на сцені, хлопці кричали їй образливі слова, обзиваючи «коровою».

Саме сила і мужність допомогли Іванці виграти не один конкурс на проект. Іноді їй вдавалося переграти навіть чоловіків. Як це було на 7-му тижні, коли дівчина протримала вага каменів довше, ніж Олег Січак і Сергій Чопік.

Але, незважаючи на всю свою силу, Іванка дуже хоче стати ніжною та жіночною. І, схоже, з цим завданням героїня впоралася. Адже там, у таборі «Зважені та щасливі» вона знайшла своє перше кохання! Найбільш романтичною парою четвертого сезону стала Іванка та її напарник по команді Діма.

Дима приехал поддержать Иванку

Діма приїхав підтримати Іванку

Молоді люди дарували один одному щирість, підтримку, теплоту. Можливо, саме це щаслива подія не тільки окрилило учасницю, а й допомогло відчути себе, нарешті, дівчиною. Незважаючи на те, що Діма покинув проект на 10-му тижні, він приїхав до Іванні на День краси, щоб підтримати її.

Подивитися, яким був шлях Іванни Марчук на проекті, можна в ВІДЕО:

Video: Девушка, мечтавшая стать женственной, нашла свою любовь на проекте "Зважені та щасливі-4"

18-летняя Иванка очень волевая, смелая, сильная девушка, которая всегда сможет за себя постоять. Такой девушку воспитал папа, который очень хотел мальчика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.