Зважені та щасливі

Наталя Холоденко розповіла, як утримує вагу після участі в «Щоденниках схуднення»

Психолог соціальних проектів телеканалу СТБ Наталія Холоденко не так давно була учасницею рубрики «Щоденники схуднення» проекту «Все буде добре». Наталі вдалося позбутися від 9 кілограмів, і журналісти сайту STB.UA вирішили дізнатися у експерта, чи вдається їй підтримувати результат і яким чином ?!

Наталя, як давно вам відома проблема зайвих кілограмів?

Насправді, в моїй родині всі досить повні. Це генетична особливість. Справа зовсім не у малорухливому способі життя, ліні або неправильному харчуванні.

Намагалися раніше худнути?

Звичайно, але можу сказати з упевненістю, що найвдаліші спроби, коли вдавалося вага не тільки скинути, а й утримати, це було якраз повільне схуднення. Коли вага йде дуже повільно, зате результат тримається. Саме тому, знаючи свої особливості, я вважаю, що підтримка ваги – це вже величезний результат!

Як ви підтримуєте його?

У нашій родині є певні правила і традиції щодо харчування і способу життя в цілому. Ми дуже уважні до цього. Приміром, у нашому домі ніколи немає пшеничного борошна, білого хліба. Замість цього ми використовуємо, наприклад, цільнозерновий хліб. Замість білого цукру у нас тростинний цукор. Ми вживаємо тільки оливкову олію або масло виноградних кісточок, але ніколи не соняшникову. Майонезу і кетчупу у нас теж немає, використовуємо інші соуси. А якщо потрібен майонез, то робимо його самі. Також уважні ми і до питної води. Я не полінуюся здати цю воду на аналіз в лабораторію, щоб точно знати, що вона хороша. Що стосується м’яса, то теж, ми їмо в основному тільки куряче м’ясо. Причому, я можу дати користувачам сайту наполегливу пораду. Вважаю, що варто один раз напружитися, і знайти для своєї родини постачальника м’яса. Я маю на увазі, купувати продукти у жителів села, наприклад. Інша справа, що звичайно, потрібно дуже уважно до цього поставитися, щоб знати, що у цього постачальника точно якісний продукт. В магазині ми не купуємо м’ясо. Більш того, я така людина, що можу в магазині підійти до незнайомої матусі і запитати, чому вона купує м’ясо для дитини з магазинної полиці. Також в нашій сім’ї не практично ніколи не вживають алкоголь. Тільки, може 100 г сухого вина, в свято. Можна резюмувати, що наша сім’я у всьому орієнтується на здоровий спосіб життя.

Наскільки вдається тримати вагу? Адже графік роботи у вас дуже щільний!

Це основна проблема. Часто виходить, що цілий день на ногах, на знімальному майданчику. А коли пізно увечері звільнишся, то тільки тоді і є хвилинка поїсти. Але наші сімейні традиції дозволяють утримати позначку ваги на одному рівні. І для мене – це справді досягнення.

А що стосується залу, тренувань?

Поки, на жаль, не завжди вдається приділити цьому час.

Не пропустіть! Свіжий випуск проекту «Зважені та щасливі-4», в четвер, о 20.00 на СТБ!

Video: Наталья Холоденко рассказала, как удерживает вес после похудения

Наталье удалось избавиться от 9 килограммов, и журналисты сайта STB.UA решили узнать у эксперта, удается ли ей поддерживать результат и каким образом?!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.