Зважені та щасливі

Ризикуючи вилетіти з проекту, учасниця відмовилася від випробування

Унікальні призи за виграш у конкурсі додатково мотивують учасників. Але деяким довелося почати на 1 хвилину пізніше, деяким на 30 сек.

Альона, яка так боїться висоти, що готова була їсти тістечка, тільки б не стикатися зі страхом віч-на-віч, впевнено долає перші метри.
Олег, який з’їв практично величезний торт, впевнено лідирує. Віталій, переслідує його по п’ятах, і фінішує другим. Але несподівано для всіх, Арпад, який затримався аж на 1 хвилину, дістає свій прапорець третім. І тепер, один з призів дістається йому.

Виграш Арпада нікому з учасників не вигідний, тому, що саме у нього зараз в таборі найбільше ворогів.
А ось тиха і спокійна Наташа не стала покладатися на удачу, і крутити барабан. З усією рішучістю, дівчина вирішила спробувати. Але, не дивлячись на всі зусилля, їй так і не вдалося зрушити з місця. Крізь сльози і образу, їй довелося звалити на себе додаткові три кілограми на свої терези.

Що виберуть для себе переможці змагання? Дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Рискуя покинуть проект, участница "Зважені та щасливі-4" отказалась от испытания

Со всей решимостью, девушка решила попробовать. Но, не смотря на все усилия, ей так и не удалось сдвинуться с места. Сквозь слезы и обиду, ей пришлось взвалить на себя дополнительные три килограмма на свои весы.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.