Зважені та щасливі

Заради своєї мети дівчина вперше озвучила свою вагу на всю країну

Video: Ради своей цели участница "Зважені та щасливі-4" впервые назвала свой вес на всю страну

За все сезоны проекта «Зважені та щасливі» Наталья Солодкая самая тяжёлая девушка. Цифру, которая отображалась на весах, не знал никто из её родных. И уже сам поступок решиться показать себя, ради преодоления проблемы, это очень смело и достойно.

За всі сезони проекту «Зважені та щасливі» Наталя Солодка найважча дівчина. Цифру, яка відображалася на вагах, не знав ніхто з її рідних. І вже сам вчинок наважитись показати себе, заради подолання проблеми, це дуже сміливо і гідно.

З дитинства Наташа була великою дитиною. До 7 класу важила близько 100 кг, а потім довго не зважувалась. Але й без цьогобуло зрозуміло, що вага постійно зростає. Наталя єдина дочка у люблячих батьків. І саме тому, вона стала в якійсь мірі, жертвою батьківської любові і опіки. Вони постійно її оберігають і шкодують. Незважаючи на те, що вони бачать, що у дівчинки явна проблема з вагою, вони не можуть відмовити їй і несуть додому торти і тістечка.

Можна з обережністю сказати, що на батьках є вина за те, що Наташа настільки повна. Але сама дівчина дуже вдячна їм за любов і ні за що не винить їх. Адже вона розуміє, що не можна звинувачувати найрідніших людей за любов. Мабуть, тиху, спокійну і добру дівчину може розлютити тільки невтішні відгуки про рідних.

Каждый день Наташа преодолевала себя

Щодня Наталка долала свої страхи

В школі Наташі вдалося навіть знайти спільну мову з дітьми. Це допомогло дівчинці перестати боятися дітей та глузувань. Але зараз дівчина навчається на заочному відділенні університету та з дому мало виходить. З причини комплексів жодного разу навіть не намагалася влаштуватися на роботу. І навіть не дивлячись на це, вона знайшла собі цікаве хобі. За допомогою відео уроків дівчина опанувала мистецтвом візажу. До неї за допомогою звертаються всі подруги. Із задоволенням вона придумує їм образи, фарбує і відправляє на побачення. А сама залишається вдома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хлопець намагався покінчити життя самогубством, не зумівши подолати душевний біль

Найбільше на світі добрій і дуже чуйній Наталці хочеться стати мамою, знайти своє щастя і сім’ю. Але величезна вага перешкода цьому. Заради досягнення своєї мети смілива дівчина зважилася на всю країну заявити про свою проблему і стати учасницею проекту «Зважені та щасливі-4».

У таборі у неї було багато товаришів і приятелів. Можна з упевненістю сказати, що дуже багато учасників симпатизували їй, і щиро переживали. Напевно, Наташі більше ніж іншим учасникам довелося працювати над собою. Якщо раніше весь свій вільний час вона проводила біля телевізора, то тепер щодня вона кидає виклик своїм страхам, і впевнено йде вперед.

Подивитися, яким був шлях Наташі Солодкої на проекті, можна в ВІДЕО:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.