Зважені та щасливі

Хлопець намагався покінчити життя самогубством, не зумівши подолати душевний біль

Video: Участник "Зважені та щасливі-4" пытался покончить жизнь самоубийством, не сумев преодолеть душевную боль

Духовный поиск привел парня к тому, что в его жизни была даже попытка самоубийства. Не сумев преодолеть боль, он устроил себе передозировку таблетками. К счастью, его удалось спасти.

Все своє дитинство Женя Козловський провів за читанням книг. Мама всіляко опікала сина, і він був, по суті, типовою кімнатною дитиною. Малорухливий спосіб життя призвів до того, що з роками вага все більше зростав, а з нею і комплекси.

І тому в 16 років, як тільки він вирвався з-під опіки матері, пустився, що називається в усі тяжкі. Вихід з рутини хлопець знайшов у різних субкультурних рухах. За кілька років він встиг побути і панком і антифашистом.
Мабуть, багатий внутрішній світ, фантазія і знання, які він почерпнув з книг, зробили з хлопця натуру творчу і специфічну. Одна з улюблених тем Жені – це Всесвіт і Космос. До речі, він вважає, що Всесвіт хоче розбудити в ньому переможця, це одна з причин участі в шоу. Хлопець вірить в реінкарнацію, і проект, по суті, перевірка для нього.

У Жені не багато людей, яких він міг би назвати друзями, адже мало хто розуміє його до кінця. В деякій мірі, можна сказати, що він досить самотня людина з вельми оригінальним і багатим внутрішнім світом. Незважаючи на зайву вагу, він пробував будувати відносини з дівчатами. Однак, для нього нормою було життя з коханою в хостелі. Довго дівчина такого не витримала, і тому пішла від нього. Це завдало йому дуже велику біль. Щоб заглушити страждання Євген вдавався до допомоги транквілізаторів. Всі руки хлопця вкриті шрамами, Євген вважає, що саме почуття фізичного болю допомагає йому усвідомити те, що він живий.

Синяя команда на конкурсе

Синя команда на конкурсі

Переломним моментом в житті стала травма, яку герой отримав, невдало впавши на вулиці. Хлопець не міг ходити, і був змушений сидіти вдома. Справитися з цим йому також допомогли транквілізатори.

Духовний пошук привів хлопця до того, що в його житті була навіть спроба самогубства. Не зумівши подолати біль, він влаштував собі передозування таблетками. На щастя, його вдалося врятувати.
Для Євгена Козловського проект – це шанс довести собі, що він може. Адже до цього в житті героя не було ніяких перемог і досягнень.

Серед учасників табору Женя таки зумів знайти однодумців і друзів. Наприклад, однією з кращих подруг він вважав Іванку. А найближчою людиною на проекті став для нього Діма. До речі, голос, який вирішив долю Діми на проекті був за Наташею. Тому, в одинадцятому епізоді він назвав своїм суперником в конкурсі саме її.

Женя вже не вперше потрапляє в зону ризику на проекті. Однак, до цього йому щастило. Незважаючи на те, що він просив команду відпустити його додому, товариші, все ж, давали йому шанс за шансом.

Наскільки Женя зумів наблизитися до бажаної перемоги, ви можете побачити, подивившись ВІДЕО:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.