Зважені та щасливі

Замість похвали героїні діставалися лише побої від батька

Таня з дитинства була повною дитиною. Дівчина згадує, що часто гуляла цілий день, а ввечері приходила додому, наїдалася і лягала спати. А під час сімейних свят, якщо струнка старша сестра не доїдала, то просили доїсти Таню. Йшов час. І в 11 класі дівчинка важила вже 104 кілограми.

Звичайно ж, через велику вагу над нею знущалися в школі. Однокласники дали їй образливе прізвисько «секс-бомба». Але не за красиву зовнішність, а за вагу. Справа в тому, що значення слова «секс» вони не знали, і мали на увазі тільки те, що вона велика, як бомба.

Батьки не надавали значення тому, що у дитини неприємності в школі. Танін батько – військовий. Це сувора людина, у якого на прояв співчуття і любові просто не було часу. Замість цього Тані і сестрі часто діставалося від батька. Глава сім’ї виховував дочок в строгості, і за найменший проступок бив ременем, на якому була пряжка у формі зірки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Аліка Закревського народилася дочка!

«Якщо ти прийдеш пізніше, ніж сонце село, то тебе могли дуже добре побити. У тата був військовий ремінь такий, з зірочкою, і ось ми ходили «звізданутий» такі от », – згадує учасниця.

Від мами і бабусі теж не було теплоти. Таня згадує, як починаючи з 4 років, батьки відправляли їх з сестрою в Закарпаття до бабусі. Там дівчата з ранку до вечора косили, рубали, прибирали, робили все по дому. Але замість похвали, чули тільки осуду. Таня дуже сумувала по мамі, писала їй листи. А коли мама приїжджала, то дівчинка раділа, бігла їй на зустріч з криками: «Мама, мама приїхала!», А мама байдуже подивилася на неї і сказала: «Ну, так, мама … і що?».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Син Сергія Сапона тяжко хворий!

Через те, що Таню ніколи не хвалили, а тільки лаяли, дівчинка виросла дуже вимоглива до себе, і самокритична.

Таня Крикуненко

Таня Крикуненко на конкурсі

Тому й робота у неї дуже відповідальна. Тетяна – інженер-конструктор, займається проектуванням житлових і промислових будівель. На роботі з ранку до вечора сидить за комп’ютером. Таня любить свою роботу, і міняти на іншу не хоче, вона дозволяє їй проявляти себе як творчу особистість. Але дівчина усвідомлює, що саме сидяча робота одна з причин зайвої ваги.

Таким чином, Таня будує будівлі, а своє життя, їй поки не вдалося побудувати. Проект – це шанс для Тетяни схуднути заради того, щоб налагодити особисте життя, вийти заміж і стати матір’ю. Також Тані хочеться довести батькові і сестрі, що вона чогось варта, домоглася успіху і він може їй пишатися.

Наскільки Тані вдалося наблизитися до ідеалу, дивіться в ВІДЕО: 

 

Video: Вместо похвалы героине "Зважені та щасливі-4" доставались лишь побои от отца

Танин отец – военный. Это строгий человек, у которого на проявление сочувствия и любви просто не было времени. Вместо этого Тане и сестре часто доставалось от отца. Глава семьи воспитывал дочерей в строгости, и за малейший проступок бил ремнем, на котором была пряжка в форме звезды.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.