Зважені та щасливі

Ольга Метельська розповіла, як підтримувати себе у формі

Експерт проекту «Все буде добре» косметолог Ольга Метельська знає все про красу! Вона щодня розповідає, як правильно стежити за собою, і знає безліч рецептів краси. Журналісти сайту STB.UA вирішили поцікавитися у Ольги, а як вона підтримує себе у формі, і залишається стрункою і красивою?

Ольга, для вас взагалі колись була актуальна проблема ваги, схуднення?

Так, коли народила доньку. Мені було тоді 22 роки, але проблема була досить актуальною.

Як приходили в форму?

З точки зору раціону – правильне харчування, адже я годувала дитину тоді. А з точки зору спорту вийшло кумедно. Коли перший раз вирішила позайматися, це було 2 тижні, як мене виписали з пологового будинку. Ну, я подумала, що зараз зроблю віджимання, присідання, і все буде в нормі. Розуміла, що прес качати довго не буду, але раз 60 планувала зробити. Але коли я лягла на підлогу, то зрозуміла, що, власне, навіть лягти поки не можу. Лопатки настільки затиснуті, що якщо я лягаю, тоді тягне низ живота. І тому перший тиждень я тільки приймала потрібні базові пози. Думок про 60 раз не було, але ось так по чуть-чуть, по 5 разів. Поступово прийшло все в норму.

Читайте також: Учасникам довелось тягнути автобуси поодинці

Як зараз підтримуєте себе у формі?

Це правильне збалансоване харчування. Намагаюся зайвого не є. Якщо і ем, то потроху. Невелику порцію копченого страви, або невеликий шматочок торта. Але не відмовляю собі зовсім, щоб не було стресу від того, що чогось собі не дозволяю. А взагалі у мене багато овочів в раціоні, гречки. Харчуюся невеликими порціями кілька разів, п’ю 1.5 – 2 літри води в день. Люблю трав’яні чаї.

А зі спортом зараз як?

Не виходить часто ходити в зал. Але 4-5 разів на тиждень обов’язково роблю зарядку, щоб підтримувати м’язи в тонусі. Головне, регулярно і в задоволення.

А зважуєтеся іноді?

Якщо чесно, то у мене навіть немає вдома ваг. Я орієнтуюся по об’ємам. Раз в тиждень вимірюю об’єми. Якщо десь зайвий сантиметр – то міняю щось в раціоні, більше зроблю присідань, пройдуся пішки. Просто справа в тому, що вага така річ, на яку багато що може вплинути. Приміром, ввечері поїв копченого або солоного, вода зупинилася, і вранці + пів кілограма на вагах. Я, як косметолог, завжди дивлюся на тканини. Натискаєш пальцем на шкіру на ногах, і якщо залишається біла плямочка – значить, це вода. Тоді переглядаю раціон. Прибираю солоне, копчене. А ще, до речі, дуже люблю гуляти пішки. Вважаю, що годинна прогулянка перед сном – це корисно і чудово!

Могли б ви дати пораду для користувачів сайту STB.UA, як підтримувати себе у формі і завжди залишатися красивою?

Перш за все, не потрібно опускати руки, якщо ви не задоволені собою. Не потрібно кричати, що я найнекрасивіша, нещасна, товста, і заїдати це горе третім пиріжком. Важливо пам’ятати, що все можна виправити. І стежити за собою в міру своїх сил.

Не пропустіть! Новий випуск шоу «Зважені та щасливі – 4», в четвер, 6 листопада, о 20.00 на СТБ! 

Video: Косметолог Ольга Метельская рассказала, как поддерживать себя в форме

Эксперт проекта «Все буде добре» косметолог Ольга Метельская знает все о красоте! Она каждый день рассказывает, как правильно следить за собой, и знает множество рецептов красоты. Журналисты сайта STB.UA решили поинтересоваться у Ольги, а как она поддерживает себя в форме, и остается стройной и красивой?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.