Зважені та щасливі

Експерт Ольга Волкова розповіла, як боротись із зайвою вагою

Експерт шоу «Все буде добре» Ольга Волкова – розумниця, красуня, все встигає і знаходиться в прекрасній формі. Про те, як їй це вдається, вона розповіла в інтерв’ю журналістам сайту СТБ!

Оля, зараз ти в прекрасній формі, скажи, а проблема ваги взагалі була для тебе актуальною колись?

Так. Скажу чесно, була. Це було те, з чим стикаються багато жінок, навіть ті, які не мають в принципі проблеми зайвої ваги. Я набрала після вагітності та пологів. І довелося коригувати фігуру. І розумієш, що тіло, загалом, вже не так підвладне тобі, як в 18 років.

Як приходила в форму?

Скажімо так, велосипед не винаходила. Пройшлася по класиці: фізичне навантаження, правильне харчування. І все поступово прийшло в норму.

Як підтримуєш себе у формі зараз?

Ми всією родиною дотримуємося правильного харчування. А взагалі, в цьому питанні, все йде накатом. Коли організм звикає до правильного харчування і навантажень, то він вже сам проситься в зал. Два тижні не займаєшся, коли в відпустці, приміром, і вже так хочеться скоріше в зал. Те ж саме і з їжею, коли звикаєш до овочів, то смаженого, жирного і шкідливого і не хочеться. Організм розуміє, що все цінне можна взяти з корисних і смачних продуктів. Овочів, фруктів, морепродуктів, риби і так далі.

Наскільки відомо, ти ж любиш активний відпочинок, це так?

Так, у мене два варіанти на всі сезони. Зимовий – це сноубординг, це, до речі, сімейний вид відпочинку. А літній варіант – це кайт, вейк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецепт корисних цукерок від Ольги Волкової

А в зал ходиш, крім активного відпочинку?

Так, адже мій чоловік спортсмен, у минулому ватерполіст, а зараз він дуже тісно пов’язаний зі спортом. Він генеральний директор мережі «Спортленд».

В зал ходиш до нього? Тренує тебе?

В зал я ходжу до нього, а тренуюся не з ним. У мене свої тренери.

Можеш дати користувачам сайту рада, як підтримувати себе у формі?

Можу поділитися своєю хитрістю! Гряде зима, і часто буває ліньки йти на тренування. Мені в тому числі. Коли думаєш, що зараз туди доберись, потім займайся, потім душ і довга дорога додому. Все це часто змушує лінуватися. Тому, я для себе придумала такий прийом: до того моменту, як я зайду в зал, я просто не думаю про те, куди їду. Так морально простіше. Начебто ти просто кудись їдеш. А потім приїжджаєш і вже в залі настроюєшся на роботу.

А взагалі, потрібно себе, звичайно ж, любити! Тоді буде бажання займатися собою!

ТАКОЖ НЕ ПРОПУСТІТЬ: Новий епізод шоу «Зважені та щасливі», в четверг, 30 жовтня, о 20.00 на СТБ!

Video: Эксперт шоу "Все буде добре" Ольга Волкова рассказала как бороться с лишними килограммами

Эксперт шоу «Все буде добре» Ольга Волкова – умница, красавица, все успевает и находится в прекрасной форме. О том, как ей это удается, она рассказала в интервью журналистам сайта СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.