Зважені та щасливі

АНОНС: Проект покинуть одразу два учасника

Найближчий випуск програми «Зважені та щасливі» стане найскандальнішим за весь сезон. На самому початку програми учасники почують шокуючу новину: на цьому тижні проект покинуть одразу двоє з них. Це змусить товстунів зірвати маски і показати, хто є хто насправді. Адже ніхто не хоче бути тим, хто піде на середині шляху.

Добряк Віталій більше не буде мовчати перед командиром Ігорем і поставить його на місце. Женя спробує вижити з проекту свою кращу подругу Іванку. А завжди стриманий капітан зеленої команди – Арпад – зірветься на Юлю. Нерви учасників будуть на межі, і в цей момент їх шокує ще одна новина: на цьому тижні їх кинуть тренери. Аніта, Ігор та Слава за допомогою камер спостереження простежили, чим займаються учасники, коли їх немає в таборі. Більшість не ходить на тренування в призначений час і під’їдають. На цьому тижні командам належить тренуватися самостійно і реабілітуватися перед наставниками.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ: Рідні Діми Завоюри дізнались про його стосунки з Іванкою

Крім цього учасників чекають дуже складні випробування. У першому конкурсі їм належить зібрати з величезних шестерень годинниковий механізм і запустити його. Для цього команди повинні працювати, як одне ціле. Але обстановка в таборі розжарена до межі. Чи зможуть учасники зібратися заради єдиної мети?

Хто ті двоє, які цього тижня покинуть проект? Про це ви дізнаєтесь у четвер, 30 жовтня, о 20.00 на СТБ!

Video: В ближайшем выпуске «Зважені та щасливі» шоу покинут сразу два участника!

Ближайший выпуск программы «Зважені та щасливі» станет самым скандальным за весь сезон. В самом начале программы участники услышат шокирующую новость: на этой неделе проект покинут сразу двое из них. Это заставит толстячков сорвать маски и показать, кто есть кто на самом деле. Ведь каждый не хочет быть тем, кто уйдет на средине пути.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.