Зважені та щасливі

Прощаючись з учасницею, команда плакала, не приховуючи емоцій

До важкої праці Люда звикла з дитинства. Маючи домашнє господарство, вона завжди допомагала родині. Здавалося б, неможливого для неї просто не існувало. Колоти дрова, годувати і напоювати корів, займатися господарством. Все це лягло на плечі ще зовсім юної Люди. І все це вона тягнула мовчки. Адже якщо не вона, то хто? І єдиним, що виявилося їй не по плечу – це боротьба з власною вагою.

В її родині все схильні до повноти, тому ні рідні ні героїня проблеми в цьому не бачила. І лише переїзд в інше місто, щоб вступити до технікуму, відкрив їй очі на правду.
Раниму, скромну, ніжну в душі дівчину боляче зачіпали образи однокурсників, обзивали її «бочкою» або «коровою». Але, з іншого боку, завдяки цьому вона змогла усвідомити проблему. Будучи сильною за характером, Люда змогла взяти себе в руки і самостійно схуднути з 110 до 85 кг. Однак, втримати нову цифру на вагах на довго не вдавалося.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ДІма Зовоюра шокував свою маму

Працюючи продавцем у м’ясному відділі магазину, героїні доводиться переносити образи і по сьогоднішній день. Боляче зачіпають фрази покупців: «дай пишний окіст, як у тебе»! Образу і біль Люда заїдає солодким.

Люда боролась за победу до последнего

Люда боролась за перемогу до останнього

Мріючи про сімейне щастя, Люда прекрасно розуміла, що з такою вагою їй навряд чи вдасться налагодити особисте життя. Саме усвідомлення цілей і рішучість допомогла Люді потрапити на проект і міцно зайняти своє місце в «Зеленій команді».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ігор Обуховський провів ударне тренування на сходах

Рівно, як і вдома, в команді Люда працювала не покладаючи рук. Не одного разу саме її сила волі, витримка, терпіння допомогли команді здобути перемогу. А її підтримка, щирі переживання і безкорислива дружба зігрівали не одного учасника таборі «зважених».

Навіть залишаючи проект, сильна дівчина Люда, єдина з команди, хто зумів стримати сльози. Решта ж, плакали, не приховуючи емоцій. 

[vote id=10075]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.