Зважені та щасливі

Кращим другом учасниця проекту вважає свою собаку

Таня Меліхова – наймолодша учасниця четвертого сезону проекту «Зважені та щасливі». Їй всього 17 років. Таня – спокійна, добра і ніжна дівчинка. З дитинства вона звикла до того, що у неї безліч домашніх обов’язків. Через постійні побутових клопотів часом їй здається, що вона зовсім не молода дівчина, а заміжня жінка.

Незважаючи на доброту і позитивний характер, дівчина досить самотня. Своїм найкращим другом вона вважає свою собаку Кента.

Ще з 9 класу дівчинка зрозуміла, що у неї є зайва вага. Однокласники постійно знущалися над нею, даючи образливі прізвиська. Але посилила проблему драматична ситуація в сім’ї. Кілька років тому від них пішов батько, вирішивши будувати щастя з іншою родиною. Коли Таня до нього звернулася за допомогою, він сказав їй:

«Ти мені не потрібна».

Таня Мелихова

Таня Меліхова – наймолодша учасниця 4 сезону

Таня дуже важко переживала цей момент. Через переживання стався гормональний збій. Дівчина стала ще більше набирати вагу.

Незважаючи на сильний біль, яку їй заподіяв папа, зла не нього вона не тримає. Найбільшим щастям для неї стане просто дзвінок батька, який запитає як у неї справи. Більшої радості Тані і не хочеться.

З мамою у героїні відносини складні. Вона її дуже любить, заради неї пішла вчиться на провідницю пасажирського вагона, хоча завжди мріяла про кар’єру психолога. Незважаючи на таку прив’язку до мами, вона ніколи не відчуває підтримки з її боку. У проблемі ваги Таня винить лише себе, щиро вважає, що мати не може пишатися товстої дочкою. Себе дівчина оцінює так:

«Все худенькі, а я – потвора в сім’ї», – відчайдушно плаче і каже Таня.

«Зважені та щасливі» – це шанс для юної Тетяни довести матері, що вона може схуднути, і мама буде пишається цілеспрямованої дочкою.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.