Зважені та щасливі

Топ-5 порад від Аніти Луценко про те, як почати схуднення і зашкодити здоров’ю

Всерйоз замислюючись про схуднення, багато вдаряються в крайнощі, виснажуючи себе. Тренер проекту «Зважені та щасливі» Аніта Луценко поділилася з користувачами сайту STB.UA порадами про те, як правильно почати схуднення, щоб побачити результат, і в той же час, не підірвати здоров’я.

Заведіть щоденник

Перше, що я раджу зробити після того, як ви вирішили для себе схуднути, це завести щоденник, в який ви будете вписувати все те, що їсте за день. Такий щоденник ведемо тиждень. І потім йдемо до дієтолога. Справа в тому, що процес схуднення – це не просто дієта, це зміна способу життя. Дивлячись на ваш раціон, дієтолог виявить помилки і дасть рекомендації.

Купіть ваги

Потрібно чітко розуміти і стежити за тим, як іде процес схуднення. Можна зважуватися і кожен день. Головне – в один і той же час. Таке щоденне зважування допоможе відстежити результативність попереднього дня.

Придбайте крокомір

На початкових етапах робіть мінімум 10 тисяч кроків на день. Це допоможе і увійти в форму і прискорити процеси метаболізму.

Інструктаж фітнес тренера

На першому тижні потрібно відвідувати зал тричі на тиждень. Більшу частину уваги приділіть ходьбі на біговій доріжці. Наступні два тижні можна відвідувати групові заняття. Навіть якщо у вас не достатньо коштів на регулярні індивідуальні заняття, то мінімум 3 ввідні повинні пройти під наглядом тренера. Він допоможе грамотно скласти програму. І вже потім, отримавши інструкції від тренера займатися по своїй програмі. Через місяць – півтора варто знову відвідати тренера, щоб ускладнити і вдосконалити програму.

Сон

Сон відіграє дуже важливу роль в процесі схуднення. Під час сну виробляються гормони, які регулюють апетит. Недосипаючи, вам буде постійно хотітися їсти. Особисто я сплю з 23.00 до 07.00 ранку.

Крім цього, зрозуміло, варто забути про жирне, смажене, здобне, солодке, газовані і алкогольні напої. Перекуси також потрібно виключити. Якщо ви дотримуєтеся всі рекомендації дієтолога і фітнес тренера, то дуже скоро побачите результат!

Не пропустіть, свіжий випуск шоу «Зважені та щасливі» 16 жовтня, о 20.00 на СТБ:

Video: Топ-5 советов от Аниты Луценко о том, как начать похудение и не навредить здоровью

Всерьез задумываясь о похудении, многие ударяются в крайности, истощая себя. Тренер проекта «Зважені та щасливі» Анита Луценко поделилась с пользователями сайта STB.UA советами о том, как правильно начать похудение, чтобы увидеть результат, и в то же время, не подорвать здоровье.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.