Зважені та щасливі

48-річна байкерша ховає біль за сміхом та посмішкою

Video: 48-летняя байкерша прячет боль за смехом и улыбкой

Людмила Бондаренко, а для родных и близких, просто Людася – человек общительный, открытый, позитивный. Однако, мало кто знает о душевной боли, которую Людмила прячет за смехом. Ведь лишний вес – это тот враг, который медленно, но верно разрушает не только её здоровье, но и личную жизнь.

Людмила Бондаренко, а для рідних та близьких, просто Людася – людина товариська, відкрита, позитивна. Вона завжди повна творчих ідей, які з радістю втілює в своїй роботі, викладаючи в театральному гуртку. Крім того, сама Люда також охоче виступає перед публікою в різних амплуа. У неї є люблячий чоловік і красуня дочка, якій вже 27 років.

Здавалося б, життя жінки абсолютно вдалася. Однак, мало хто знає про душевний біль, який Людмила ховає за сміхом. Адже зайва вага – це той ворог, який повільно, але вірно руйнує не тільки її здоров’я, але й особисте життя.

Нинішній шлюб Люди – другий за рахунком. З першим чоловіком, з яким у них спільна дочка, вони розлучилися через те, що не зійшлися характерами.

Але Людмила не сумувала і знайшла своє щастя поруч з другим чоловіком. Разом вони вже 20 років, з яких 10 жінка намагалася завагітніти. Для того, щоб подарувати коханому сина, Люда йшла на все. Були операції, гормональні лікування. Але всі зусилля виявилися марними. Стати мамою вдруге Люді не вдалось.

Наслідки лікування і депресія стали причиною, по якій Людмила почала набирати вагу. Для себе жінка вирішила, що стане господинею. Повністю присвятивши себе домашнім обов’язкам, вона останні роки просиділа вдома.

Людася

Чоловік втягнув Людмилу в байкерський рух

Допоміг впоратися з депресій люблячий чоловік. Будучи байкером, він втягнув дружину в цей рух, де вона поступово стала авторитетом. Її називають «мати-зайчиха», адже вона і дасть пораду, і допоможе, і розвеселить.

Але здебільшого активність Люди в компанії – захисна реакція. Вона намагається так всіх завести, щоб в куражі люди вже й не помічали, яка вона товста. До того ж чоловік радіє, коли бачить Людас в центрі уваги, каже: «З тобою нудно не буває!»
Жінка намагається не показувати друзям, як їй важко. Намагається активно проводити час, рухатися на рівні з усіма, але швидко втомлюється, приховує це за жартами.

конкурс на проекте

Конкурс на проекті

Тепер, через зайву вагу Людмила більше не може їздити з чоловіком на байкерські зльоти, адже її вагу просто не витримає мотоцикл.

«Або худни, або їдь на машині», – говорить їй чоловік.

Все частіше Люда залишається вдома одна, чекаючи чоловіка.
Незважаючи на наближається 50 річний ювілей, Людасю в душі відчуває себе молодою і енергійною, ось тільки все складніше фізично витрачати цю енергію. Людмила мріє сісти з чоловіком на мотоцикл і поїхати на байкерський зліт!

Наскільки Людмилі Бондаренко вдалося наблизитися до мрії, дивіться в ВІДЕО:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.