Зважені та щасливі

Хлопець боїться, що його ваги соромиться дівчина

Сергій Порошенко родом із села Мигаї в Одеській області. Зараз йому 21 рік. З причини великої домашнього господарства і хвороби батька, з самого раннього дитинства він звик до важкої фізичної роботі.

Велика частка відповідальності за господарство лежить саме на Серьожі, адже батько хлопця серйозно хворий.

Головним життєвим пріоритетом Сергій вважає сімейне благополуччя. Він настільки любить своє село і домашні обов’язки, що заради цього навіть пожертвував навчанням в одеському політехнічному інституті.

«Проходив на лекції два дні і кинув. Вирішив, що так краще буде. Я вдома потрібен ».

Незважаючи на вагу, у хлопця на даний момент є кохана дівчина. Щаслива пара в очікуванні поповнення.

Здавалося б, життя складалося саме так, як хотілося, але вага стала причиною, яка руйнує життя молодого хлопця. Уже в 21 рік у нього є проблеми зі здоров’ям і комплекси через зовнішність. Кілька разів йому вдавалося самостійно скинути вагу з 140 до 117 кг. Але потім, відмітка на вагах знову поверталася на колишнє місце.

р

Головна причина, по якій він прагне схуднути криється в коханої. Незважаючи на те, що дівчина жодного разу не дорікнула Сергія у вазі, він вважає, що вона його соромитися. Саме заради любові до неї хлопець звернувся на проект.

«Я думаю, що моя улюблена мене соромиться, хоча ніколи про це не говорить. Вона хотіла б, щоб я був худим ».

Розуміючи, що вдома його допомоги буде дуже не вистачати, рідні все одно всіляко підтримують хлопця. Сам же Сережа зізнається, що буде сильно переживати за рідних.

Наскільки Сергію Порошенко вдалося наблизитися до бажаного результату, ви можете дізнатися, подивившись ВІДЕО:

Video: Парень боится, что его веса стыдится девушка

Сергей Порошенко родом из села Мигаи в Одесской области. Сейчас ему 21 год. В виду большого домашнего хозяйства и болезни отца, с самого раннего детства он привык к тяжелой физической работе.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.