Зважені та щасливі

Ліза Глінська розповіла, як схудла на 5 кілограмів

Розумниця і красуня, переможниця другого сезону кулінарного шоу «МастерШеф» Ліза Глинська щодня творить на кухні дива, створюючи неймовірні десерти, при цьому, вона залишається у відмінній формі. Як їй вдається займатися кондитерським мистецтвом зберігаючи хорошу фігуру, журналісти сайту STB.UA дізнавалися особисто.

Лізо, ти не просто чудовий кулінар, ти віртуозний кондитер! Розкрій секрет, як тобі вдається підтримувати себе у формі?

По-перше, на кухні досить багато фізичного навантаження. Всі заміси намагаюся робити вручну, збиваю все теж по максимуму вручну.
Крім того, я дуже відповідальна. Якщо переді мною стоїть завдання, я переживаю дуже, намагаюся якомога краще виконати, щось придумати. Такі нервові переживання – це не добре для здоров’я, але, мабуть, добре для фігури.

156070_723691077684640_7812999461988822875_n

А фізичне навантаження поза межами кухні буває?

Так, якщо раніше могла зайнятися йогою, то буквально з осені відчула гостру необхідність піти в спортзал. Ніколи не могла подумати, що біг даруватиме мені стільки радості!

Займаєшся з інструктором?

Так. Смішний момент був. Він запитав, як я харчуюся, чи люблю солоденьке, а я сказала, що я кондитер! У нього очі просто по 5 копійок стали. Сказав, що буде, напевно, нелегко скорегувати схему харчування.

Відчуваєш зміни в організмі після того, як пішла в зал?

Так. Стала тепер замислюватися, а чим мені вилізе ця порція смаженого або жирного! А ще відчуваю, що попрацюю над рецептами для людей, які стежать за фігурою. Я їх розумітимуу більше і зможу щось створити для них.

1486761_683384521693258_1584572502_n

Лізо, ти ж створюєш неймовірні десерти, скажи, а ти пробуєш те, що готуєш?

Скажімо так, я не з’їдаю половину торта, який приготувала. Але спробувати, щоб оцінити чи добре це чи потрібно ще доопрацювати, чого там не вистачає. Хоча, багато чого вже відчуваю по запаху або інтуїтивно.

А кондитерку взагалі дуже любиш?

Це єдине, що я так люблю в житті – це кондитерка. Фанатично віддано і в повній мірі.

Лізо, ти колись на дієтах сиділа?

Так, сиділа. Для мого зросту це була невелика зайва вагу, але було відчутно. В інтернеті шукала дієти, пробувала. Але особливого результату не було. 1 кг скидала, а 2 назад поверталися. У підсумку, набрала ще більше. Але потім я знайшла дієту, яка мене підійшла. Це гречана дієта. Я на ній більше тижня сиділа. Суть там в тому, що гречка на ніч запарюється, а коли прокидаєшся вже вранці, то їж її, запиваючи кефіром. Мабуть, це очищає організм. Скинула я тоді 4-5 кг. Але, по всій видимості, запустила механізм, виходила з дієти поступово, і більше не поверталася до колишньої ваги. Не стану закликати нікого, але мені дієта дала результат.

А в принципі, ти дотримуєшся здорового харчування?

Я слухаю себе. Що мені хочеться, то я і їм. Головне не передати.

Лізо, будь ласка, дай пораду користувачам сайту STB.UA як підтримувати себе у формі!

Однозначно, займатися спортом! Причому, я зрозуміла, що навіть вдома це можливо. Не їсти ночами. Більше часу проводити на свіжому повітрі. Розумію, що з приходом осені, і з появою депресивних ноток, для мене рятівним колом стане спортзал.

Ольга Логвиновська

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.