Зважені та щасливі

Розлуку з батьками Ірина Стребкова привчилася заїдати

Ще з дитинства 29 річна Іра дізналася, що таке самотність. Віддавши дитину в перший клас, батьки вирішили, що їй краще жити у бабусі. Щоб не відчувати пекучого болю розлуки, дівчинка її заїдала.

У Ірини досі складні відносини з батьками. Події дитинства вплинули і на характер дівчини. Тепер Іра намагається не підпускати близько людей, щоб не залишитися кинутої.

«Краще я піду перша на пару хвилин раніше, на пару кроків швидше, але я піду першою, щоб не відчути знову поверненою спини», – розповідає дівчина.

Виховувалася вона дідусем і бабусею. Згадує, як дідусь заміряв лінійкою палицю ковбаси, щоб внучка не з’їла зайвого. Але дівчинці завжди вдавалося потай від родини що-небудь з’їсти. Всім дівчаткам в класі шкільну форму купували, а підходящого для Іри розміру ніколи не було. Доводилося перешивати з того, що є, прикривати всі недоліки фігури.

Бабуся з самого дитинства намагалася прищепити Ірі тягу до знань. Суворо контролювала успішність дівчинки в школі. Це і вплинуло на те, що Ірина зв’язала своє життя з наукою. Зараз вона навчається в аспірантурі за спеціальністю «Літературознавство», займається написанням дисертації. Наукова діяльність не приносить Ірині особливого задоволення, але через невпевненість в собі дівчина не готова зараз щось змінювати в житті.

Ірина Стребкова

Ірина Стребкова

Іра – товариська і комунікабельна людина. У неї багато друзів, з якими вони люблять ходити в кафе, караоке. Друзі кажуть, що Іра весела, розумна, заводна, душа компанії. Але коли вона дивиться на себе в дзеркало, усвідомлює, що перед нею товста дівчина, а не пишногруда струнка блондинка, якій би Ірі хотілося бути.

І якщо друзям Іри неважливо, скільки вона важить, то на особисте життя це дуже впливає. У її житті були серйозні стосунки лише одного разу, і закінчилися вони трагічно.
Після цієї історії кохання Ірина замкнулася в собі. Вона тікає від реальності в свою квартиру, де живе одна, і наодинці з собою мріє про коханого чоловіка поруч, сім’ї, дитині.

Зараз Іра чітко усвідомлює, що далі так жити не може. Героїня вважає, що шоу і зможе стати першим кроком у нове життя, в якій дівчина, нарешті, знайде жіноче щастя і змінить роботу.

«Проект вилікує не тільки моє тіло, але і душу, тому що душа моя порожня».

Наскільки дівчина змогла наблизитися до мети, ви дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.