Зважені та щасливі

Щоб оплатити навчання синові жінці довелося колоти свиней

Доля не балувала 54-річну Наталю Свистун з міста Сквира, Київської області. У цьому житті жінці довелося нелегко, і на проект вона прийшла для того, щоб, нарешті, відчути себе щасливою, через довгі роки.

Наталка не була повною дитиною, навпаки, міцно зв’язавши своє життя зі спортом, вона залишалася стрункою до 40 років.

«З семи до 40 років у мене був найсуворіший режим», – ділиться Наталя.

Адже гімнастці потрібно тримати себе у формі. Будучи активною і цілеспрямованою дівчинкою, Наталя зайнялася також і легкою атлетикою, стрільбою. І спорт їй підкорявся, адже призові місця постійно діставалися їй.

Отримавши відповідну освіту, Наталія заробляла на життя учителем фізкультури в школі. За плечима викладачки був вже великий педагогічний стаж на момент, коли рідний син закінчив школу. Вирішивши вступити до академії адвокатури, хлопець на відмінно здав іспити. Але плата за навчання виявилася для сім’ї занадто високою. Заради навчання своєї дитини Наталя залишила роботу в школі, не дотягнувши до необхідного для пенсії стажу всього 2 роки. На життя і навчання сина заробляла тим, що колола свиней.

Грошей катастрофічно не вистачало, але найгірше для Наталії було попереду. Через кілька років після цього на смерть розбився чоловік.
Страшне горе підкосило колись сильну, вольову жінку. Впавши в страшну депресію, Наталія заїдала горе.

Потім, наступний етап життя відправив героїню на київський ринок, торгувати салом та м’ясом. Стоячи цілими днями на ринку жінка стала ще більше набирати вагу. Кілограм за кілограмом, і вага доповз до 120.

Наталья на взвешивании

Наталя на зважуванні

Проживши все життя для рідних, жертвуючи заради них собою, жінка хоче знайти, нарешті, того, на кого можна покластися, хто назве ласкавим ім’ям.

На думку героїні, проект стане першим кроком на шляху до нового життя. Адже у вольової жінки так багато планів.

«Я хочу потрапіті на проект для того, щоб Изменить свое життя! Хочу Винничук, хочу буті красивою, молодою, струнці! Хочу організуваті в Сквірі фітнес-клуб. Для людей схільніх до повнотіла. Дуже хочу їм Допомогті тім, чім допоможуть мені на проекті грамотні спеціалісти, дієтологи, тренери. І хочу Дуже закохати! Тому що на цьом моє життя Звичайно НЕ Зупини! Хочу мати сильного Чоловіка, на которого б я могла обпертися и в горі, и в радості. Щоб відчуті собі щасливою, здоровою молодою, и з гарною талією ».

Наскільки Наталі вдалося наблизитися до заповітної мети, ви зможете дізнатися, подивившись ВІДЕО:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.