Зважені та щасливі

Щоб уникнути насмішок, жінка сама давала собі образливі прізвиська

Киянці Аллі Виноградовій 54 роки. Весела, розумна, життєрадісна, сильна жінка, мати двох дочок, любляча бабуся. Здавалося б, щастя не обійшло її стороною, але, тим не менш, саме в зайвій вазі вона бачить свою головну перепону до нормального життя. На проект жінка звернулася в надії побудувати власне щастя, адже все життя вона прожила для когось, але не для себе.

Будучи в житті сильною і вольовим людиною, Алла побудувала кар’єру в МВС. Службовий обов’язок і виховання зобов’язували її бути досить жорсткою і вимогливою до інших. Завдяки амбіціям і працьовитості Алла змогла дослужитися до звання підполковника міліції. Однак, в питаннях здорового харчування такої строгості до себе жінка проявити не змогла.

«Тут солоденького поїла, тут цукерку з’їла, ще щось з’їла, а на ранок здрастуй, целюліт, здрастуй, зайвий кілограм!», – Розповідає Алла.

Тренировка красной команды

Тренування червоної команди

Набирати вагу жінка почала після народження першої дитини. Поступово, рік за роком, вага досягла позначки 120 кг. Зараз жінка тільки згадує про свою колись прекрасної фігурі.

«Дуже хочеться, щоб мене сприймали такою, яка я була, коли у мене була осина талія», – ділиться переживаннями жінка.

У спробах позбудеться зайвих кілограмів, Алла голодувала, вішала на холодильник свої фотографії, як демотиватор. Однак, стабільного та гарного результату ці спроби не принесли.

У постійній боротьбі і розпачі Алла сама собі давала образливі прізвиська, такі як «Мадам Брошкіна». Таким чином, жінка закривалась від глузувань і образ з боку оточуючих.

Тренировка красной команды

Тренування червоної команди

«Мені потрібно викликати у оточуючих посмішку, щоб було менше негативу. Так я закриваюсь, щоб мені не говорили, що я товста і потворна », – каже героїня.

Зараз, коли обидві дочки виросли й побудували власне щастя, жінка задумалася про те, що лякає її найбільше, і чого вона хотіла б для себе.

Так розпорядилася доля, що їй так і не вдалося побудувати відносин, обидва шлюби закінчилися невдачею, і дочок вона виховала сама. Віддавши всю турботу, тепло і любов іншим, для себе вона не залишила практично нічого.

На проект Алла звернулася для того, щоб повірити в себе, самоствердитися у власних очах і спробувати налагодити особисте життя.

«Я хочу бути красивою, молодою, простого жіночого щастя хочу!», – Ділиться жінка.

Наскільки їй вдалося наблизитися до бажаної мети, і що вона зрозуміла з участі в шоу? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Чтобы избежать насмешек, женщина сама давала себе обидные прозвища

в лишнем весе женщина видит свою главную преграду к нормальной жизни. На проект женщина обратилась в надежде построить собственное счастье, ведь всю жизнь она прожила для кого-то, но не для себя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.