Выпуск 5 | 29.09.2019 | Сезон 14

У проєкт Один за всіх 14 сезон 5 випуск звернувся Сергій Михайленко. Уже рік чоловік не може дізнатися, що відбувається в житті його єдиної дитини. Він звинувачує колишню дружину Нелю в зраді та аморальному способі життя, і хоче забрати від неї десятирічну Ангеліну.

Сама ж Неля переконана, що саме Сергій небезпечний для доньки. Десять років дружина терпіла моральні, фізичні та сексуальні знущання. Чоловік навіть хотів задушити дружину мотузкою, і це на власні очі бачила їхня донька! А коли Неля відмовлялася виконувати сексуальні бажання, Сергій закладав її пальці у двері. Чому жінка так довго не зверталася за допомогою до правоохоронних органів? Дізнаємося просто зараз.

У 5 випуску Один за всіх від 29.09.2019 мама Ангеліни розкаже, як одного разу їй зателефонував класний керівник і повідомив, що на шкільну адресу надійшов лист від Сергія Михайленка. У ньому йдеться, що Неля веде некоректний спосіб життя, зловживає алкоголем, водить у дім малознайомих чоловіків.

Чи зможе Неля Михайленко позбавити колишнього батьківських прав? І чи зможе її донька Ангеліна нарешті спати спокійно? Дивіться онлайн Один за всіх 2019 випуск 5 на СТБ.

Дивіться онлайн Один за всіх 2019 останній випуск від 22.09.2019

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: