Выпуск 4 | 22.09.2019 | Сезон 14

У студію Один за всіх у 4 випуску від 22.09.2019 звернулася мама і сестра Роксолани з проханням повернути дівчину в сім’ю. Вони не можуть знайти управу на Івана – тридцятирічного чоловіка, який вже протягом трьох років розбещує неповнолітню.

Іван має інший погляд на ситуацію. Він не вважає себе педофілом. Весь цей час чоловік забезпечує Роксолану необхідними речами: дає гроші на проїзд, купує їжу, одяг, зошити, навіть засоби власної гігієни, яких дівчина не мала, коли жила з матір’ю. Невже Іван справді хороший? Дізнаємося просто зараз.

У випуску 4 Один за всіх від 22.09.2019 до студії приїхала колишня дружина Івана. Жінка розповідає, що рік спільного з ним життя став для неї справжньою каторгою. Чоловік постійно знущався, безпідставно ревнував і піднімав руку, навіть коли дружина була вагітна. Як же 16-річна героїня зв’язалася з такою людиною?

Роксолана запевняє, що кохає Івана, незважаючи на будь-що. У нього вдома вона господиня: готує, прибирає, доглядає за господарством. Дівчина навіть хоче вийти за нього заміж і народити дитину.

Як відреагують батьки Роксолани на таку заяву? Чи зможуть вони благословити сім’ю дочки? Дивіться онлайн Один за всіх 2019 випуск 4 на СТБ.

Дивіться онлайн Один за всіх 2019 останній випуск від 15.09.2019

Дивіться онлайн Один за всіх 14 сезон

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: