Выпуск 3 | 15.09.2019 | Сезон 14

У студію Один за всіх у випуску 3 від 15.09.2019 прийшли дві матері. Олена виносила і народила Мішу, але покинула його у дворічному віці. А Віка виховує хлопчика і любить його, як власного сина. Кожна з них хоче дитині добра. Але й намагається відвоювати місце в його житті.

У батька хлопчика своя позиція. П'ять років тому Лена кинула його з Мішею і пішла до коханця. Деякий час Олександр сподівався, що дівчина одумається і повернеться в сім'ю. Дива не сталося: Олена вийшла заміж, завагітніла ще раз і зникла з життя Міші назавжди.

У 3 випуску Один за всіх Олена звинувачує колишнього чоловіка в брехні. Вона стверджує: Саша не давав їй бачитися з дитиною, а Віка била її маленького сина по голові. Але чому тоді Михайлик вважає мамою саме Вікторію, а не жінку, яка покинула його 5 років тому?

Психолог проєкту поговорила з хлопчиком, щоб краще зрозуміти його почуття. Міша хоче сказати рідній матері тільки одне: «Мені боляче».

Як він відреагує, коли в студії зустрінуться дві мами? Не пропустіть хвилюючий момент – дивіться онлайн Один за всіх 2019 випуск 3.

 Дивіться онлайн Один за всіх 2019 останній випуск від 8 вересня 2019

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: