Один за всіх

У 8 випуску «Один за всіх»-13 вирішать з ким із батьків залишиться 10-тирічна Аня

У 8 випуску «Один за всіх»-13 розбиралися з безпрецедентним випадком! 10-тирічна дівчинка Аня вже півтора роки мріє, щоб з її життя назавжди зникла рідна мати. Дівчинка благає забрати її від віруючої, на перший погляд, матері і дозволити залишитися з батьком. Рятувати Аню, яку губить рідна мати поки батько ніяк не почне діяти, приїхала сусідка Тетяна. Яку шокуючу правду про матір вдалося з’ясувати експертам і ведучому проекту «Один за всіх»-13 Михайлу Присяжнюку та з ким все ж залишиться маленька Аня?

Один за всіх від 24.03 19  дивіться онлайн випуск 8 Один за всіх

один за всіх

У студії з’явилася сусідка маленької Ані Тетяна, якій не байдужа доля дівчинки. Жінка розповіла, що мати Ані Оксана регулярно знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, не дозволяє ходити до школи, змушує доглядати за чужою літньою жінкою і прибирати після її посиденьок. Тетяна переконана, що за маскою глибоко віруючої матері ховається гуляща жінка з алкогольною залежністю. Не всі експерти повірили словам сусідки.

психолог один за всіх 13 сезон

Переконати всіх експертів у правдивості слів Тетяни спробувала психолог проекту Вікторія. Дитина розповіла їй, що боїться рідної матері, особливо, коли вона випиває і може підняти на неї руку. Студію шокувало відео телефонної розмови Оксани з дочкою. Воно породило у експертів ще більше запитань і пробудило бажання подивитися цій жінці у вічі.

Більше на тему: У 7 випуску «Один за всіх»-13 за допомогою ДНК-тесту визначили, хто ж батько дитини

один за всіх 13 сезон 8 випуск

З’явився батько дівчинки Михайло. Він уже півтора роки намагається якось захистити дочку. Забрати Аню до себе Михайло не може, через страх перед колишньою дружиною. Якщо він спробує якось захистити свою дитину або забрати, то мати на зло ще сильніше буде бити і знущатися над нею. Чоловік переконаний, що Оксана  чудова актриса, яка обвела навколо пальця навіть службу зі справах дітей.

В 8 выпуске Один за всіх 13 решат с кем из родителей останется 10тилетняя Аня

Захистити Оксану приїхала її рідна тітка. Жінка переконана, що подружнє життя з Михайлом довело її племінницю до алкоголізму. Вона розповіла, як він бив свою дружину і всіляко принижував. Жінка стверджує, що мати Ані дуже віруюча жінка, яка безмежно любить свою доньку і ніколи не віддасть її чоловіку-тирану.

псевдоверующая мать на один за всіх

Нарешті в студії з’являється Оксана. Мати Ані все заперечує і стверджує, що вона набожна людина і водить доньку хіба, що до церкви. Оксана переконана, що недобру славу про неї розпускає саме колишній чоловік Михайло. Вона звинувачує його у побитті та зрадах. Оксана впевнена, що була потрібна йому тільки щоб народити дитину, а тепер, після розлучення він просто хоче забрати у неї Аню.

один за всіх 13 сезон

У кінці програми у студії з’явилася 10-тирічна Аня. Перед її виходом, батьків попросили перейти до окремої кімнати, де вони могли б спостерігати за дочкою. Дівчинка поділилася шокуючим одкровенням про її життя з матір’ю. Після цього ведучий Михайло Присяжнюк попросив батька забрати свою донечку зі студії і забезпечити їй щасливе дитинство. Оксані запропонували допомогу, щоб вилікувати її від алкогольної залежності.

Читайте больше интересных новостей в Viber и Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: