Один за всіх

13 випуск «Один за всіх»-12: у полоні в рідного батька

13 випуск проекту «Один за всіх»-12 шокував студію історією про батька, якого сусіди підозрювали у розбещенні власної доньки. Які приховані факти стали відомі експертам та що показав детектор брехні наприкінці програми – дізнайтеся в матеріалі.

один за всіх

На околиці села Княжичі, що під Києвом, мешкає 32-річний батько-одинак. Сусідів непокоїть доля 8-річної доньки Сергія. Кажуть, маленька Юля живе в нелюдських умовах. Змалечку змушена була жебракувати. Та найстрашніше те, що щоночі з квартири лунає крик маленької і благання про порятунок.  Сусіди завітали до студії «Один за всіх»-12, де розповіли, що дитина проживає в жахливих умовах. Ба більше, вони підозрюють батька у фізичному насиллі стосовно власної доньки.  Він зловживає алкоголем і ніде не працює. 

один за всіх

Перший раз жінки запідозрили батька у педофілії, коли дівчинка вночі благала батька не робити їй боляче. Той залякував її, мовляв, їх можуть розлучити, якщо вона не ляже біля нього. Шкільний психолог також висловила своє непокоєння. Жінка каже, що психологічний стан Юлі різко змінився. Вона стала замкнутою і мовчазною. Соціальні служби навідувалися до родини, проте жодних дій не вчиняли. Голова села вважає батька Юлі ідеальним.

Більше на тему: 12 випуск «Один за всіх»-12 про історію Софійки

Рідна мати покинула Юлю у 9-місячному віці. Весь час вона жила за 20 кілометрів від маленької. Жінка влаштовувала особисте життя та залишила дитину на чоловіка. Про те, що чоловік може ґвалтувати їхню дитину, підозрювала, адже розповіла, що той раніше вчиняв насилля над сусідською дівчинкою.

один за всіх

У студію приїхав і сам батько Юлі. Сергій запевняє, що всі звинувачення сусідів через те, що ті прагнуть відібрати земельні паї. Чоловік нібито дбає про дівчинку і здуває з неї порошинки. Проте на запитання, чому вони сплять з дитиною під однією ковдрою в одному ліжку, – відповіді не знайшов.  

один за всіх

Але все вирішили результати детектора брехні. Їх оголосив поліграфолог. Виявилося, що батько бив Юлю та залишав на тілі сінці. Чи були сексуальні стосунки між батьком та донькою, також з’ясували.  Статевих стосунків із проникненням не було, проте були дії з боку батька, які розбещували дівчинку.

один за всіх

Висновок один: чоловік збоченець і повертати йому дитину в жодному разі не можна. Про це вже дбає команда «Один за всіх».

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: