Один за всіх

12 випуск «Один за всіх»-12 про історію Софійки

У 12 випуску проекту «Один за всіх»-12 студію приголомшила історія про байдужого опікуна, від рук якого постраждала не одна дитина. Маленька Софійка пережила вже 7 операцій та перебуває у досить критичному стані. Що насправді сталося з дитиною – читайте в матеріалі.

12 випуск Один за всіх 12 про історію Софійки

Маленька Софійка на межі життя і смерті. У дівчинки виявили водянку головного мозку. Вона перенесла дві коми, інсульт і п’ять операцій. Але найстрашніше те, що до такого стану її довела рідна прабабуся, яка стала опікуном Софії. Батьки від дівчинки відмовилися, а прабабуся вирішила особисто займатися вихованням немовляти. Вона стверджує, що любить дитину, а у хворобах її вини немає.

один за всіх

У студію «Один за всіх» завітали волонтери Благодійного фонду «Здорові діти» та розповіли, що витягли Софійку майже з того світу. Був період, коли лікарі пропонували відключити апарат, який підтримує життєдіяльність організму. Саме за допомогою волонтерів, небайдужих людей та лікарів Софійка почала йти на поправку. Волонтери розповіли, що в три роки Софія важила 8 кілограмів. За версією самої прабабусі, причиною коми стало щеплення. Проте медичного доказу того, що щеплення дійсно могло викликати такі наслідки, немає. Лікарі поставили понад 25 діагнозів, серед яких затримка психомоторного розвитку, гідроцефалія тощо.

один за всіх

Більше на тему: 11 випуск проекту «Один за всіх»-12: історія про іншу 1001 ніч

Опікунка протягом року і семи місяців жодного разу не з’явилася біля дитини. Ба більше, коли була потреба перевозити дитину з однієї лікарні до іншої, а також приймати рішення стосовно лікування Софії, прабабуся забороняла вчиняти будь-які дії. Юридично вона вирішує всі питання стосовно малолітньої, проте фактично лікуванням займалися абсолютно чужі люди. До того ж у студії стало відомо, що це не перша дитина страждає від «піклування» опікуна. ЇЇ онук загинув, потрапивши під колеса машини.

один за всіх

Надія Павлівна — опікун та прабабуся Софії — запевняє, що складно виховувати дитину, у якої так багато захворювань. Проте робила все можливе, аби її вилікувати. Чому наразі дитина перебуває у лікарні, знає. Адже однієї ночі Софійка впала на спину. Пізніше на МРТ виявили рідину у головному мозку. Всі гроші, які жінка одержує від держави, залишає собі. Тому що ані волонтери, ані двоюрідні бабуся та тітка від опікуна не отримали ні копійки. Дивно, адже зовсім незнайомі люди ладні віддати останні кошти на порятунок Софійки. Так, 20-річний Олександр, хворий на церебральний параліч, жертвує більшу частку своєї пенсії.

один за всіх

До студії «Один за всіх»-12 приїхали донька та онука Надії Павлівни. Вони розказали, що Софійка постійно перебувала в небезпеці. Дівчинка і тонула, і падала, і билася головою. Але це провина всієї родини, адже вчасно до лікаря не звернувся ніхто. Менше ніж за 5 років Софійку прооперували 7 разів. Михайло Присяжнюк зауважив, що всі три дитини, які перебували під опікою Надії Павлівни, переживають неблагополучну долю. Необхідно відмовитися від принципів та опікунства. Прабабуся пообіцяла передати дитину в благонадійні руки.

один за всіх

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: