Один за всіх

10 випуск «Один за всіх»-12 з’ясував, чи дійсно чоловік задушив дружину

10 випуск «Один за всіх»-12 розповів шокуючу історію, від якої холоне кров. Маленький хлопчик знайшов вбиту матір у квартирі, а у вчиненому підозрює рідного батька. Ведучий Михайло Присяжнюк та експерти студії з’ясували, що насправді сталося того страшного дня. Що показав детектор брехні та хто насправді винен у смерті жінки – дізнайтеся в матеріалі.

Один за всіх

13-річний Дмитро вже півроку не може прийти до тями після того, як побачив мертву матір у квартирі. Хлопця лякає те, що чоловік і досі на волі. Тому він втік до бабусі. Єдина мета бабусі та Дмитра – засадити душогубця за ґрати. Команда «Один за всіх» провела власне розслідування і залучила найкращих криміналістів країни, аби з’ясувати правду. У студії ведучий Михайло Присяжнюк разом із експертами намагалися розібратися з усіма обставинами справи.

Більше на тему: 9 випуск «Один за всіх»-12 повернув Ростика до мами

Півроку тому Надія Лижина – мати вбитої Марії – втратила рідну доньку. У студії вона розповіла, що кримінальну справу тричі закривали, адже чоловік підкупив правоохоронні органи. Вона впевнена, що вбивцею є чоловік Марії, адже на тілі жінки виявили численні синці, переломи та гематоми. Напередодні по телефону мати чула, як під час їхньої розмови Євген почав бити Марію. А у день смерті, о восьмій ранку, вона востаннє зателефонувала матері, аби покликати її на допомогу.

Один за всіх

Дмитро розповів, що у той момент був удома. Того ранку чув страшенні крики матері та благання не бити її. Декілька разів він підводився з ліжка, аби дізнатися, що відбувається. Через декілька годин батька вдома він вже не застав. А маму хлопчик знайшов вже мертвою у ванній кімнаті. Найстрашнішим у цій історії є те, що 13-річний Дмитро пережив трагедію, яка вплинула на його психічний стан.

Один за всіх

Свекруха також приїхала у студію «Один за всіх», аби спростувати всі звинувачення. Вона вважає, що Надія хоче забрати онуків собі, а тому вигадує версії про вбивство. Мати загиблої Марії розповіла, що першим, хто приїхав у квартиру, була саме свекруха. Вона вимила підлогу від крові та позбирала вибиті зуби.

Один за всіх

Сам Дмитро Євдощук розповів, що на власні очі вбивства не бачив. Проте він впевнений – це справа рук його батька. Стосунки у родині були поганими, чоловік часто бив маму, із сином не спілкувався та не вважав його за рідного. Знущання та сварки були майже щодня. Забої та синці стали звичними для Марії.

Один за всіх

Євген Євдощук приїхав до Києва, аби довести, що він не вбивця. Чоловік приніс із собою передсмертну записку, яку йому видали у прокуратурі. У ній жінка нібито написала, що вона вдячна чоловікові за дітей, а матері — за скалічену долю. Але експерти студії дійшли висновку, що ці записи піврічної давності.

Один за всіх

Безліч різних версій пролунали у студії, але жодної правдивої. Аби з’ясувати істину, наприкінці випуску Євген пройшов детектор брехні. Результати показали, що він дійсно не вбивав Марію. Проте вранці того дня побив її. Він чув, що вона попереджала його про самогубство. А відповідно, Євген знав наміри своєї дружини і не зробив нічого, аби не допустити її загибелі.

Один за всіх

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: