Один за всіх

9 випуск «Один за всіх»-12 повернув Ростика до мами

9 випуск «Один за всіх»-12 розповів історію про маленького Ростика, якого батько викрав у матері. Ведучий Михайло Присяжнюк разом з експертами з’ясовували обставини, за яких чоловік відмовився повертати дитину. Що стало причиною цинічного вчинку батька? Та чи вдалося повернути надію матері знову побачити рідного сина читайте в матеріалі.

У відчаї 35-річна Альона Вороніна протягом двох років виходила на вулиці Дніпра, аби відшукати 5-річного сина Ростислава. Колишній чоловік, Олег Павленко, викрав хлопчика. Піти на цей злочин батька не зупинило навіть рішення суду, яке визначило місце проживання дитини з матір’ю.

один за всіх

Що тільки не пробувала Альона, аби знайти бодай якусь зачіпку віднайти сина. Журналісти «Один за всіх» взялися за безнадійні пошуки хлопчика і розпочали власне розслідування. Команда проекту поставила на вуха всю країну. І після місяця пошуків виявилося, що хлопчик живе не у батька, а вже з новою мамою. У студії Альона Вороніна розповіла, що не бачила дитину два роки. 20 вересня колишній чоловік взяв сина на прогулянку і більше не повернув. Відтоді він не виходить на зв’язок.

Більше на тему: #можутьвсе: команда «Один за всіх» — остання надія бути почутим

Востаннє мати бачила сина 18 травня 2017 року на психологічній експертизі. Висновок психолога показав, що найбільш тісний емоційний зв’язок хлопчик має з рідною матір’ю. Про своїх брата та сестру він пам’ятає, і неможливість повернутися до них є психотравмуючою ситуацією. Ще за сімейного життя чоловік познайомився з Катериною. Катерину дитина наразі називає мамою. У студії жінка розповіла, що Олег привіз дитину до них додому. До мами повертатися він не хотів, плакав. 

один за всіх

А от Олег у студії намагався зіпсувати моральне обличчя Альони. Він приніс записи з особистого щоденника жінки, а також відео та фото. На них студія не виявила нічого компрометуючого проти матері Ростислава. Також чоловік стверджував, що протягом двох років дитина жила з ними, проте команда «Один за всіх» виявила інше.

один за всіх

Ольга Кадинська приїхала до студії, аби розповісти про два роки життя Олега. Жінка жила з ним, поки Ростислав перебував із Катериною. Це підтвердила кума Ольги. Виявилося, що батько влаштовував особисте життя, поки його рідний син виховувався абсолютно чужою людиною. 

один за всіх

Проте коли у студії з’явився сам Ростислав, він одразу впізнав свою маму. Команда «Один за всіх» змогла добитися від батька виконання судового рішення. Злякавшись трирічного ув’язнення, Олег повернув Ростислава Альоні. Хлопчик повернувся до рідного дому, до своєї мами, брата та сестри.

Один за всіх

Більше на тему: 8 випуск «Один за всіх»-12 — про онкохворого Сашка

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: