Один за всіх

Чому мати дев’ятьох дітей відмовляється виконувати подружній обов’язок?

Ось уже 20 років Катерина і Анатолій Коробченко з Полтавської області живуть у шлюбі, і за цей час жінка встигла народити 9 дітей. Однак віднедавна у подружжі панує розлад. Анатолій упевнений, що кохана охолола до нього і зраджує. Зараз їхнє інтимне життя обговорює все село. І розповідає пікантні подробиці не хтось сторонній, а сам голова сімейства, знемагаючи від ревнощів. Чоловік вірить, що повернути пристрасть допоможе народження ще однієї дитини – 10-ї за рахунком. У 15 випуску «Один за всіх» Дмитро Карпачов разом з експертами та гостями студії спробував з’ясувати, чи дійсно Катерина зраджує чоловікові та чи є шанс зберегти багатодітну сім’ю. Докладніше в матеріалі.

2018-05-20_220902

Від скандалів між Катею і Анатолієм найбільше страждають їхні діти. Щовечора їм доводиться засинати, слухаючи як батьки з’ясовують стосунки. А від насмішок односельчан брати і сестри просто втомилися. Діти впевнені, що мама вірна татові та кохає його, а він цього не цінує. Сестрички Ліза і Таня зізналися, що «Один за всіх» – їхня остання надія зупинити батька, який ганьбить і руйнує колись дружну сім’ю. Саме вони звернулися по допомогу в проект.

Донечки розповіли, що їхній тато не п’є і ніколи не ображає своїх дітей. Але за натурою – емоційний. Тому частенько кричить на маму, намагаючись знайти підступ там, де його немає. Однак і це, впевнені дівчатка, він робить тільки через те, що сильно любить свою дружину і боїться її втратити. Приводів для ревнощів, за їхніми словами, у тата немає. Тим більше, не стримуючи сліз, Ліза сказала, що їхня мама – справжня героїня, адже народила і виховує в любові і турботі 9 дітей. Думати про зраду в неї немає ні сил, ні часу.

2018-05-20_221232

Про свої спостереження стосовно ситуації в родині розповіла і психолог, Вікторія. Щоб розібратися, хто винен в тому, що шлюб розвалюється, вона поспілкувалася і з дітьми, і з батьками. Вікторії здалося, що Анатолій переживає певну кризу: він ще молодий і хоче отримувати новий інтимний досвід. Дружина відмовилася випробовувати “нові барви кохання”, тому в чоловіка і виникла підозра в існуванні коханця.

Читайте також: Хто і за що підпалив 2-річну дитину?

2018-05-20_221400

Також до студії прийшла бабуся Лізи і Тані, Ганна. За її словами, вона довго терпіла витівки зятя, але остання з них – просто переповнила чашу. Він звинуватив дружину в тому, що вона займається сексом з її ж рідним братом, а може навіть і з власним сином.

На невірність коханої Анатолій скаржиться буквально всім. Одного разу в розпачі він о 2 годині ночі зателефонував голові сільради. Тоді дружина відмовила йому в інтимній близькості черговий раз, тому чоловік сподівався, що голова, як представник влади, зможе приїхати і вплинути на кохану. Іншим разом ревнивий чоловік попросив приятелів допомогти інсценувати його викрадення, щоб таким чином змусити дружину звернути на себе увагу.

2018-05-20_221812

Сама ж Катерина зізналася, що мріє тільки про одне: щоб чоловік нарешті перестав ганьбити її на все село і в їхню сім’ю повернулася гармонія.

Чим поділилася з гостями студії мати-героїня? Чому експерти програми запропонували Анатолію лікування і в чому воно полягатиме? Дивіться відео:

Video: Чому мати дев’ятьох дітей відмовляється виконувати подружній обов’язок?

Ось уже 20 років Катерина і Анатолій Коробченко з Полтавської області живуть у шлюбі, і за цей час жінка встигла народити 9 дітей. Однак віднедавна у подружжі панує розлад. Анатолій упевнений, що кохана охолола до нього і зраджує. Зараз їхнє інтимне життя обговорює все село. І розповідає пікантні подробиці не хтось сторонній, а сам голова сімейства, знемагаючи від ревнощів. Чоловік вірить, що повернути пристрасть допоможе народження ще однієї дитини - 10-ї за рахунком.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: