Один за всіх

Хто і за що підпалив 2-річну дитину?

Ось уже рік єдина мета двох сімей з Кіровоградської області – зжити зі світу своїх найближчих сусідів і колишніх друзів. Зовсім недавно Ніколаєві та Борси разом виховували дітей, а тепер будують плани кривавої вендети. А все тому, що Сергій і Тетяна відправили до в’язниці сина Ольги – Сашка. Вони впевнені: чоловік винен у зґвалтуванні їхньої 2-річної доньки Ганнусі. Однак на 4-й день перебування в слідчому ізоляторі підозрюваний несподівано помер, а місяць тому при загадкових обставинах загинула і постраждала дівчинка. Ніколаєві впевнені: пожежа, що забрала життя Ганнусі, – справа рук їхніх сусідів. На чиєму боці правда, розбирався Дмитро Карпачов разом із гостями та експертами студії «Один за всіх».

2018-05-11_130911

Першою своєю заявою вразила всіх близька подруга сім’ї Ніколаєвих, Наталя. За її словами, вона давно відчувала, що маленьку Аню вб’ють. Жінка розповіла, що вдома у Ніколаєвих панував хаос. Такі поняття, як взаєморозуміння, відповідальність один перед одним, виховання і любов геть відсутні в сім’ї.

Наталка поділилася однією з версій смерті Ганнусі. Крихітка нібито навчилася користуватися сірниками, випадково підпалила ковдру і подушку та задихнулося від чадного газу. При цьому батьки були вдома. Жінка припустила, що причиною такого недбалого ставлення до доньки може бути захворювання обраниці Сергія, Тетяни. У свої 23 дівчина не вміє читати, писати і рахувати, а говорить нерозбірливо.

2018-05-11_131040

Також виявилося, що Ганнуся – не перша загибла дитина в сім’ї Ніколаєвих. Раніше помер від задухи 5-місячний Даня. У хлопчика була збільшена вилочкова залоза, а батьки вчасно не показали його лікарям. У якийсь момент залоза збільшилася настільки, що дитина не змогла дихати і задихнулася. Зараз у подружжя Ніколаєвих залишився один син – Ілля.

Читайте також: Що змушувало мати раз у раз кидати своїх дітей?

2018-05-11_131135

У Сергія своя версія трагедії. Він вважає, що пожежа – далеко не випадковість. Підпалив будинок їхньої сім’ї сусід, Вадим Борса, щоб помститися за свого покійного брата Сашка, який хворів на шизофренію. Як каже Сергій, хлопець зґвалтував його 2-річну Ганну, через що і потрапив за ґрати. Чоловік упевнений, що Саша здійснював насильницькі дії не тільки по відношенню до його дочки, але також чіплявся і до інших дітей. Однак через кілька днів ймовірний ґвалтівник помер прямо в СІЗО: його побили співкамерники.

2018-05-11_131254

Третю версію запропонувала кримінолог Ганна Маляр. Експерт проекту не виключає варіанту, що в смерті дочки винні самі батьки. Тіло дівчинки могли підпалити вже після смерті, щоб інсценувати загибель від нещасного випадку і уникнути кримінальної відповідальності.

Експертів збентежило і те, що батько курив у тій кімнаті, де спала Ганнуся. А отже, є підстави припускати: на ліжко міг потрапити жар з сигарети, що спровокував пожежу.

Яка версія відповідає дійсності? Хто повинен бути покараний за смерть двох дітей? І яка доля чекає на третю дитину? Дивіться відео:

Video: Хто і за що підпалив 2-річну дитину?

Ось уже рік єдина мета двох сімей з Кіровоградської області - зжити зі світу своїх найближчих сусідів і колишніх друзів. Зовсім недавно Ніколаєві та Борси разом виховували дітей, а тепер будують плани кривавої вендети.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: