Один за всіх

Чому мати трьох дітей можуть позбавити батьківських прав?

31-річна Ольга Новік з Кривого Рогу записала для редакції «Один за всіх» відеозвернення, в якому слізно просила повернути їй дітей. Чотири місяці тому чиновники відібрали у неї двох синів, а з дня на день взагалі погрожують позбавити батьківських прав. Бабуся хлопчиків, Надія Миколаївна, підтримує їх маму, і впевнена: в усьому винна рідна тітка дітей. Надія стверджує, що підступний план по оформленню опіки – спроба помститися Ользі. Але чи саме це є справжньою причиною вилучення синів? Відповіді шукав Дмитро Карпачов разом з гостями та експертами студії.

2018-04-12_174823

41-річна Вікторія, тітка 6-річного Вані та 10-річного Богдана, вважає, що врятувала братів. Як розповідає жінка, протягом двох років вона спостерігала за байдужим ставленням до них з боку матері. Раніше Віка вже отримала опіку над молодшим сином Ольги – 2-річним Єфимом.

Надія Миколаївна стверджує зворотне. Уже кілька разів її дочка перебувала на межі самогубства, і якщо дітей так і не повернуть, вона обіцяє довести справу до кінця. Бабуся також описала, як відбувалося вилучення хлопчиків. Тітка навідалася до сім’ї вдень, коли мама і сини тільки прокинулися. Її обурило те, що Єфим роздягнений, а його статевий орган – фіолетового кольору через гематому.

Читайте також: Через що дорослий чоловік насмерть забив 2-річну дівчинку?

2018-04-12_174942

Надія пояснила це тим, що дитина не любить ходити в одязі, а синяк в інтимній області хлопчик отримав, коли вилазив з ванни. За її словами, Оля показувала травмованого малюка лікаря, але відмовилася лягати з ним до лікарні, адже повинна доглядати за іншими своїми дітьми. Ось тільки запису, що підтверджує огляд у лікаря, в медичній карті немає, а у гостей студії викликали сумніви рекомендації фахівця – розпарювати пошкоджений орган у відварі ромашки. Такі поради не сподобалися і Вікторії, яка одразу ж викликала швидку допомогу і поліцію.

2018-04-12_175038

Стан Єфима стурбував працівників соцслужби. Щоб визначити, чи зазнавала дитина сексуального насилля, була проведена судмедекспертиза. Виявилося, що у хлопчика є й інші травми – садна на обох сідницях і анальні тріщини. За висновком судмедексперта, пошкодження могли утворитися внаслідок дії тупого твердого предмета. Крім того, у Єфима були вибиті три зуба.

2018-04-12_175120

Мати дітей, що з’явилася в студії, спочатку заперечувала наявність травм у Єфима, а потім зізналася: можливо завдав ушкоджень хлопчикові Олександр – чоловік, який допомагає Олі фінансово і по господарству.

На чиєму боці правда? Чи була зґвалтована 2-річна дитина? І чи позбавлять мати трьох дітей батьківських прав? Дивіться відео:

Video: Чому мати трьох дітей можуть позбавити батьківських прав?

Чотири місяці тому чиновники відібрали у Ольги двох синів, а із дня на день і зовсім погрожують позбавити батьківських прав. Бабуся хлопчиків упевнена: виною всьому їх тітка. Чому родичка хоче отримати опіку над дітьми? Детальніше - в матеріалі.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: