Один за всіх

Через що дорослий чоловік насмерть забив 2-річну дівчинку?

33-річний Назар Красуля з Чернігівської області підозрюється в жорстокому вбивстві 2-річної дитини. Після звірячого насильства на тілі маленької Вероніки буквально не залишилося живого місця: множинні гематоми, зламаний хребет, розірваний рот і покриті опіками від недопалків статеві органи. Тітка дівчинки впевнена, що до вбивства причетна і рідна мати Вероніки – Галина. Однак сама молода жінка стверджує: смерть настала від нападу епілепсії. Хто дійсно винен у тому, що серце крихітки зупинилося, з’ясовували гості та експерти студії «Один за всіх».

001

Тітка Вероніки, Катерина, звернулася по допомогу до проекту, сподіваючись домогтися справедливого покарання для своєї рідної сестри Галини. За словами жінки, мама дівчинки не лише дозволила нелюдові знущатися над власною дочкою, а й сама брала участь у побитті.

Катя докладніше розповіла про день, коли померла 2-річна Вероніка, а життя її старшої сестрички, 5-річної Діани, опинилося під загрозою. Крім двох дівчаток, в будинку перебувало ще шість осіб: їхня мати, головний підозрюваний Назар, його дружина Марина, їхній син Захар, а також донька Ангеліна разом зі своїм співмешканцем.

Читайте також: «Павлоградська різанина»: чому 11-класник зарізав сусідів?

02

Коли приїхала швидка допомога, пульсу у Веронічки вже не було, а чоловік поїхав. Мати стверджувала, що дихати дівчинка припинила через епілептичний напад, а гематоми на тілі – наслідок спроб Галі привести її до тями. Проте лікарі встановили, що смерть настала в результаті завданих тілесних ушкоджень, несумісних з життям. Вони привели до набряку головного мозку та субдурального крововиливу. Затримали Назара за добу, коли з’ясувалося: сліди побоїв є у всіх присутніх на момент убивства.

Оскільки правду про те, що трапилося, можуть розповісти тільки свідки, журналісти проекту «Один за всіх» розшукали 17-річну Ангеліну, прийомну дочку ймовірного вбивці.

03

За словами дівчини, конфлікт розгорівся ще за сніданком. Назара розлютило, що Вероніка відмовилася відповідати на питання чоловіка про те, як його звуть. Підозрюваний обрав своєрідне покарання для 2-річної дівчинки: не дозволив її годувати і засунув у рот кляп, який до його повернення з роботи діставати було заборонено. Все відбувалося на очах у матері Вероніки, але чинити опір вона не наважилася.

Коли Назар і Галя пішли, Ангеліна не стрималася, вийняла кляп і спробувала нагодувати дитину. Повернувшись, чоловік про це дізнався і не на жарт розлютився. Плач дитини тільки підлив масла у вогонь. Стиснувши руки Веронічки своїми ногами, Назар почав бити її по обличчю. Згодом дівчинка стала задихатися, але привести її до тями вже не вдалося.

04

Ангеліна говорить, що зазнавала дитина катувань не вперше. Якось через те, що Вероніка плакала, Назар посадив її на горщик і загасив цигарку об її геніталії, іншим разом – голкою колов сідниці. Галя, мати забитої насмерть донечки, вважає, що можливості захистити маля в неї не було – Назар бив і залякував її саму, а також всіх членів своєї родини, крім 5-річного Захара.

Чому жінка не спробували втекти чи звернутися до правоохоронних органів? Що не дозволило Галі прийти на похорон власної 2-річної дочки? Яку правду про вбивство розкрив детектор брехні? Дивіться відео:

Video: Через що дорослий чоловік насмерть забив 2-річну дівчинку?

33-річний Назар Красуля з Чернігівської області підозрюється в жорстокому вбивстві 2-річної дитини. Після звірячого насильства на тілі маленької Вероніки буквально не залишилося живого місця. Що сталося і чому мати дівчинки не зупинила ймовірного вбивцю?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: