Один за всіх

На що готова покинута дружина, щоб повернути коханого?

Щоб повернути чоловіка, який проміняв Світлану з Чернігівської області та їхніх п’ятьох дітей на коханку, жінка перепробувала буквально все. Замах на власне життя, прохання односельчан умовити Віталія кинути нову пасію і навіть похід до ворожки не допомогли зневіреній колишній дружині. Світлана не просто прагне повернути собі коханого чоловіка, а дітям турботливого батька, а й впевнена, що має врятувати його з лап розлучниці. Жінці пророкували, що коханка, Олена, замучить Віталія до смерті.

4566

У студії проекту «Один за всіх» Світлана опинилася не просто так. Ще коли героїня випуску була 6-річною дівчинкою, ворожка Ванга віщувала їй, що саме ця програма допоможе повернути в родину гулящого чоловіка. Провидиця також попередила Світлану, що без її турботи Віталій зачахне, тому жінка, чого б це їй не коштувало, повинна вирвати невірного з рук коханки.

Читайте також: Чому діти можуть опинитися під одним дахом з педофілом?

656

З того часу, як Віталій залишив сім’ю, пройшло близько півтора року. Кинута мати б’є на сполох: сусіди розповіли, що нова обраниця колишнього чоловіка п’є і не доглядає за власними п’ятьма дітьми. Таке недбале ставлення, на думку Світлани, встигло позначитися і на стані здоров’я гулящого чоловіка: Віталій страждає від виразки, помітно схуд, а під очима темні кола.

Стурбована дружина зізнається, що, нехай їхнє подружнє життя і не завжди було щасливим, вона як і раніше любить і чекає на людину, з якою прожила в шлюбі одинадцять років. Донька Світлани, Галя, також сумує за вітчимом, хоч і не приховує, що одного разу напідпитку він мало не зарубав її сокирою. На жаль, після розлучення чоловік так жодного разу і не знайшов часу, щоб побачитися з дітьми.

55

Любов, мати Віталія, яка, до речі, і познайомила свого сина зі Світланою більше десяти років тому, за цей час встигла змінити своє ставлення до неї, і зараз виступає категорично проти відновлення союзу, що розпався. А ось новоспечену невістку вважає відкритою, справедливою і всіляко підтримує.

Олена, що стала причиною любовного трикутника, в свою чергу заявила, що обурена дружина загрожує їй та її дітям пістолетом. Світлана все спростовує, адже нагородна зброя, що залишилося у неї після служби у ЗМОПі, жінка, за її словами, давно закопала. Крім того, Олену зовсім не потішив той факт, що колишня дружина написала про ситуацію, що склалася, в місцеву газету. У своєму зверненні на сторінках ЗМІ Світлана назвала конкурентку «худою, беззубою і з носом крючком».

uyuyu

Запрошена як експерт переможниця 15-го сезону проекту «Битва екстрасенсів» Яна Пасинкова побачила, що, крім сина і дочки від Світлани, у Віталія є діти від іншої жінки, в долі яких він також відмовився брати участь. Як це пояснює сам чоловік?

Чи вдасться Світлані вплинути на рішення колишнього чоловіка? На чию користь зробить вибір Віталій? Чи буде він і надалі дозволяти колишній дружині залякувати жінку, до якої від неї пішов? Дивіться відео:

Video: На що готова покинута дружина, щоб повернути коханого?

Щоб повернути чоловіка Світлана перепробувала буквально все. Замах на власне життя, прохання односельчан умовити Віталія кинути коханку і навіть похід до ворожки не допомогли зневіреній колишній дружині. Жінка впевнена, що має врятувати чоловіка з лап розлучниці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: