Один за всіх

Чому діти можуть опинитися під одним дахом з педофілом?

Життя 43-річної Людмили з Київської області нагадує суцільну боротьбу: з хворобою, нерівна сутичка з якою зробила жінку інвалідом, з обставинами, а найголовніше – заради щастя своїх дітей. Рік тому вона позбулася останньої втіхи. Увірвавшись до будинку Людмили просто посеред ночі, працівники соціальної служби забрали маленьких Оленку, Василису і Максима. Зараз діти перебувають у своєї бабусі, яка чекає сина з в’язниці. Чоловік відбуває покарання за зґвалтування дворічної дитини.

12_cr

Незважаючи на важкий стан здоров’я у зв’язку з онкологічним захворюванням, Людмила, за її словами, намагалася забезпечувати своїх дітей усім необхідним. Однак соцслужба визнала, що зусиль матері недостатньо, а умови, в яких виховуються діти, не просто незадовільні, а й загрожують їхньому життю.

234234

Окрім відсутності опалення, поганого забезпечення малюків одягом і виявленої пляшки з міцним спиртним напоєм, працівників центру стурбував факт співмешкання Людмили з чоловіком, що відбув термін за зґвалтування своєї неповнолітньої доньки від минулого шлюбу.

Хоч тривожну інформацію про минуле Віктора підтвердила прямо в студії «Один за всіх» мати дівчинки і навіть сама постраждала, Людмила впевнена, що обранця підставили. Як стверджує жінка, його стосунки з її дітьми завжди були виключно хорошими, чоловік грався з ними, допомагав робити уроки і в цілому поводився як люблячий батько. Правда, Людмила не приховує, що Віктор полюбляв випити, а перебуваючи в стадії алкогольного сп’яніння, боявся гратися з 9-річної Оленою, щоб випадково не заподіяти їй шкоди…

Читайте також: Мати впевнена, що дітям загрожує сексуальне насильство в будинку 

Такий страх коханого не насторожує мати, зате її жахає можливість того, що діти опиняться в будинку в свекрухи разом з Олегом – рідним братом її колишнього чоловіка. Як виявилося, наразі він також відбуває термін за статтею 152 – зґвалтування неповнолітньої. Крім того, є батьком середньої доньки Людмили – 5-річної Василиси.

323233 - копия

Сама Марія Анатоліївна, бабуся дітей, розкрила ситуацію, що склалася, в кардинально іншому світлі. Колишня свекруха розповіла, що Оленка, Василиса і Максим поділилися з нею шокуючою правдою: нетверезий Віктор регулярно чіплявся до дівчаток, а Людмила, на очах якої це нерідко відбувалося, ніяк не перешкоджала розпусним діям коханого.

222222

Інша цікава подробиця ставить під сумнів слова Марії. Виявляється, сама вона колись також перебувала у стосунках із Віктором, а тому мати чоловіка вважає, що гучні заяви про його схильність до педофілії – не більше ніж наклеп ображеної коханки. Щоб розібратися в заплутаній історії, Дмитро Карпачов запропонував Віктору, який приєднався до студії проекту, пройти перевірку на детекторі брехні.

Які таємниці розкриє поліграф? Чому Людмила приховувала, скільки дітей у неї насправді? Чи залишаться Оленка, Василиса і Максим в одному будинку з педофілом? Дивіться відео:

Video: Чому діти можуть опинитися під одним дахом з педофілом?

Життя Людмили з Київської області нагадує суцільну боротьбу: з хворобою, з обставинами, а найголовніше – заради щастя своїх дітей. Рік тому працівники соцслужби забрали маленьких Оленку, Василису і Максима. Зараз діти перебувають у своєї бабусі, яка чекає сина з в'язниці. Чоловік відбуває покарання за зґвалтування дворічної дитини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: