Один за всіх

Мати впевнена, що дітям загрожує сексуальне насильство в будинку їхньої бабусі

Ольга та її чоловік Володимир із Запоріжжя вважали себе зразковою сім’єю – турботлива мати-домогосподарка, батько, який є бійцем АТО, і троє оточених любов’ю дітей. Однак життя склалося інакше, і з моменту останньої зустрічі дітей та батьків минуло більше трьох місяців. 11-річного Тимура і його молодших сестричок Катю з Кариною забрала бабуся. Ольга, яка дуже страждає від такої розлуки, впевнена, що вдома у її матері діти зазнають сексуального насилля.

3

Найбільше жінка боїться, що сину і донькам доведеться повторити її долю. 15-річною вона терпіла сексуальні домагання від вітчима – тодішнього чоловіка її матері. Це змусило неповнолітню дівчину втекти з дому.

Незважаючи на те що наразі бабуся дітей живе з іншим чоловіком, Ольга і з його боку встигла помітити нездоровий інтерес до своєї 7-річної доньки. Жінка також припускає, що синці, виявлені на тілі маленької дівчинки, є наслідком сексуального насильства.

6

Втім, це не єдині ушкодження, знайдені у дитини під час медичного огляду. На шиї дівчинки – порізи та сліди від удушення. Підозрілі рани були виявлені, коли Катю забрала швидка після сварки батьків.

Читайте також: Чому 15-річна дівчина ховається від батька своєї майбутньої дитини

5

Фатальний для сім’ї скандал прогримів у серпні цього року. Бурхливе з’ясування стосунків між Ольгою та Володимиром змусило сусідів бити тривогу. Вони зателефонували бабусі дітей, яка не тільки приїхала сама, а й звернулася в поліцію та викликала швидку допомогу. Співробітники правоохоронних органів забрали пару до відділення, а Тимура, Катю і Карину – під опіку притулку. Мати впевнена, що основна причина, з якої працівники соціальної служби вирішили обмежити її спілкування з сином та доньками, зовсім не в слідах фізичного насильства, а у відсутності у неї офіційного працевлаштування.

10

Сусіди Ольги іншої думки щодо непростої ситуації. Вони звинувачують жінку в пристрасті до алкоголю, скаржаться на недбале і жорстоке ставлення до дітей. Більш того, працівники реабілітаційного центру, в якому зараз перебувають маленький Тимур і його сестрички, вважають, що результати психологічних тестів, проведених з дітьми, підтверджують побоювання сусідів. Лікарі також підкреслили, що хлопчик і дівчатка перелякані та у пригніченому стані.

4

Володимир, чоловік Ольги, підтримує позицію своєї обраниці та вважає, що тривожні свідчення сторонніх – результат «акції», спланованої матір’ю дружини з метою відібрати своїх онуків у пари.

Чи можуть жінку позбавити батьківських прав? На чиєму боці брат і сестрички? Чи чекають вони зустрічі з батьками? І як же закінчиться «війна за дітей»? Дивіться відео:

Video: Один за всіх 10: Мати впевнена, що дітям загрожує сексуальне насильство в будинку їхньої бабусі

Ольга та її чоловік Володимир із Запоріжжя вважали себе зразковою сім'єю. Однак з моменту останньої зустрічі дітей та батьків минуло більше трьох місяців. 11-річного Тимура і його молодших сестричок Катю з Кариною забрала бабуся. Ольга, яка дуже страждає від такої розлуки, впевнена, що вдома у її матері діти зазнають сексуального насилля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: