Один за всіх

Чому 15-річна дівчина ховається від батька своєї майбутньої дитини

15-річна Світлана із Запорізької області чекає дитину від свого коханого 24-річного Еміля, якого батьки дівчинки звинувачують у жорстокому поводженні з нею. Щоб захистити доньку від насильника, мати відправила її жити до тітки за дві сотні кілометрів від рідної домівки. На новому місці Світлана перебуває під постійним відеоспостереженням і повністю ізольована від зовнішнього світу.

один за всіх 13 выпуск - фото

До таких кардинальних дій мати Світлани підштовхнули постійні погрози з боку Еміля. Жінка стверджує, що донька неодноразово намагалася обірвати з ним зв’язок, проте хлопець продовжував переслідувати дівчинку і знущався над нею. У ситуації, що склалася, матір бачить і свою провину: адже саме вона вчасно не пояснила Світлані, до чого можуть призвести стосунки з дорослим чоловіком.

Читайте також: Чому 8-річна дівчинка може втратити люблячу родину

Вдалині від дому неповнолітню племінницю прихистила рідна тітка. Таке ув’язнення складно назвати добровільним, адже майбутній мамі заборонено не тільки виходити на вулицю, але й навіть розмовляти по телефону. Родичі постаралися захистити дівчинку від будь-яких контактів із зовнішнім світом, тому цілодобово вона перебуває або під опікою няні (обов’язки якої взяла на себе донька тітки), або під невсипущим наглядом відеокамер.

один за всіх 13 выпуск - фото

Вимушена розлука з коханою, здається, тільки підбурює Еміля. Чоловік не лише продовжує надсилати смс-повідомлення з погрозами батькам дівчинки, але також вдарив і спробував викрасти її молодшого брата – 7-річного Сергійка. Мати Світлани неодноразово зверталася по допомогу до правоохоронних органів, проте, за її словами, стикнулася з абсолютною байдужістю з їхнього боку. Таке несумлінне ставлення до виконання обов’язків тітка Світлани пояснює дружбою сім’ї винуватця зі слідчим.

один за всіх 13 выпуск - фото

Своєю чергою мати Еміля, Олена, спростовує цю інформацію, а також підкреслює, що любить і приймає потенційну невістку. Грубу поведінку сина жінка не виправдовує, та пояснює ревнощами і запальним характером. Сестра Еміля також акцентує увагу на культурній різниці: у вірменській традиції вік 1216 років є цілком нормальним для укладення шлюбу і створення сім’ї. Однак гості студії проекту «Один за всіх» дійшли думки, що на території України слід дотримуватися законів і звичаїв нашої країни.

один за всіх 13 выпуск - фото

Винуватець ситуації, Еміль, поділився своєю версією того, що відбувається. Як стверджує герой випуску, його ревнощі небезпідставні. Виявляється, Світлана отримувала смс-повідомлення інтимного характеру від чоловіка, з яким зараз проживає її мати. Більш того, Еміль звинувачує жінку в тому, що вона сама заохочувала спілкування «вітчима» з донькою в такому ключі в обмін на матеріальну допомогу.

Наскільки щирі почуття Еміля? Що думає про все це сама Світлана? Чи готова дівчина заради дитини відновити стосунки з людиною, яка принесла їй та її сім’ї стільки переживань? І чи була вагітність незапланованою? Дивіться відео:

Video: Чому 15-річна дівчина ховається від батька своєї майбутньої дитини

15-річна Світлана чекає дитину від свого коханого 24-річного Еміля. Однак зараз дівчина переховується за двісті кілометрів від рідного дому і не бажає підтримувати зв'язок з молодим чоловіком. Що сталося? Читайте в нашому матеріалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: