Один за всіх

Мати за кілька гривень продала рідну доньку

Жінка з міста Могилів-Подільський вже більше 10 років живе мрією знайти та обійняти свою дитину. Вона стверджує, що доньку у неї відібрали силою. Однак жителі міста впевнені, що мати продала дитину за кілька гривень та пляшку спиртного. Чи правду каже жінка? Де зараз її дочка? Чи розберуться з цим в студії? Читайте в матеріалі.

“Один за всіх”: мати за кілька гривень продала свою молодшу доньку

Світлана Пєтухова з міста Могилів-Подільський Вінницької області, зі сльозами на очах згадує 2005 рік. Тоді 31-річна жінка втратила свою молодшу доньку Настю.

Вона стверджує, що дитину у неї відібрав знайомий Марини – власниці квартири, кімнату в якій вона збиралася орендувати. Серед білого дня чоловік приставив ніж до горла, вирвав дитину з рук матері та поїхав в невідомому напрямку.

Та вже через кілька днів в місті почали ходити чутки про те, що дівчина продала свою дитину. Причому зробила це за дві гривні та пляшку горілки.

“Один за всіх”: мати за кілька гривень продала свою молодшу доньку

У студії також стало відомо, що у жінки є ще одна дочка, Ірина, яка вважає, що мати не заслуговує прощення Насті.

Дівчина розповіла, що коли вони жили разом, Світлани часто не було вдома та дівчатка самі заробляли собі на їжу. А чоловік, з яким на той момент жила їх мама, дозволяв собі піднімати на них руку. Це стало причиною того, що якось вночі, після чергових нападок, Ірина не витримала та пішла до рідного батька.

“Один за всіх”: мати за кілька гривень продала свою молодшу доньку

Також, спілкуючись з Дмитром Карпачовим та експертами, Світлана постійно плутала свої версії подій.
Спочатку жінка говорила, що намагалася відшукати свою дочку. Та вже через деякий час розповіла, що незабаром після викрадення поїхала з Могилів-Подільського заробляти гроші.

Читайте також: Дівчину, яка втікла від батьків знайшли мертвою на березі озера

У програми «Один за всіх» було дуже мало зачіпок, щоб почати пошуки Насті. Але доклавши чимало зусиль, її вдалося знайти. Виявляється, весь цей час вона жила в прийомній сім’ї, в якихось 100 кілометрах від матері.

Настя погодилася приїхати в студію за однієї умови – вона вийде в зал тільки після того як вислухає рідних. Весь цей час вона перебувала в студії, та з іншої кімнати спостерігала за тим, що відбувається.

“Один за всіх”: мати за кілька гривень продала свою молодшу доньку

Вислухавши, Настя, яка дуже хотіла зустрітися з сестрою, таки погодилася вийти в зал. Але лише за умови, що його покине Світлана.

Чому дівчинка не захотіла зустрітися з рідною матір’ю? Де журналістам вдалося відшукати Настю? Які ще факти з життя Світлани вдалося з’ясувати в студії? Що викликало на очах експертів сльози радості? Дивіться відео:

Video: "Один за всіх": мати за кілька гривень продала свою молодшу доньку

"Один за всіх": чи дійсно мати продала свою молодшу доньку за 2 гривні? Чому вона стверджує, що дитину забрали силою? Чи розберуться з цим в студії?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: