Один за всіх

Дівчину, яка втікла від батьків, знайшли мертвою на березі озера

Протягом двох місяців вся країна шукала двох сестер, які втекли від батьків. Дівчата хотіли почати самостійне життя та поїхали до хлопця, з яким 20-річна Тетяна познайомилася в інтернеті. Однак вже зовсім скоро її старшу сестру знайшли мертвою за 200 кілометрів від рідного дому. Хто вбив дівчину? Чому сестри втекли від батьків? Чи розберуться з цим в студії? Читайте в матеріалі.

Після зникнення дівчат першою почала бити на сполох їх сусідка. Протягом двох місяців жінка проводила власне розслідування та допомогла поліції вийти на слід втікачок.

“Один за всіх”: Дівчину, яка втекла від батьків, нашли мертвою на березі озера

Виявилося, що дівчата, які страждають серйозним викривленням хребта (сколіоз 4 ступеня), втекли від батьків до хлопця, з яким Тетяна познайомилася в інтернеті.

Причиною втечі стало не лише бажання почати самостійне життя, але ще і жорстоке поводження батьків. За словами Тетяни батьки їх били, відбирали пенсійні гроші та зовсім не сприймали всерйоз. У свою чергу батьки все заперечують та кажуть, що ніколи не кривдили своїх дітей.

“Один за всіх”: Дівчину, яка втекла від батьків, нашли мертвою на березі озера
Сергій Тацюн, що має інвалідність другої групи, запросив Тетяну переїхати до себе, щоб створити сім’ю. Однак зовсім не розраховував на те, що вона візьме з собою сестру, танезабаром відправив Наташу в Кошельово до свого віртуального друга. Звідти дівчина вже не повернулася.

Відповідаючи на запитання Дмитра Карпачова та експертів, Тетяна Верещінська розповіла, що жила з Сергієм як в рабстві. Хлопець, не дивлячись на діагноз дівчини, змушував її працювати та навіть погрожував тим, що відправить слідом за сестрою.

“Один за всіх”: Дівчину, яка втекла від батьків, нашли мертвою на березі озера

Старшу сестру Тетяни, Наталію знайшли в Кошельово закопаною на березі озера. У вбивстві підозрюють Юрія Лозинського – хлопця, до якого дівчину відправив Сергій.

Читайте також: Дмитро Карпачов: Головне завдання ведучого – бути собою

Сестра підозрюваного, Оксана в студії розповіла про свою розмову з братом. Дівчина стверджує, що справжній вбивця – Сергій, який підставив, а після залякав Юрія.

“Один за всіх”: Дівчину, яка втекла від батьків, нашли мертвою на березі озера
У студії проекту «Один за всіх» також стало відомо, що в підлітковому віці Тетяна стала жертвою зґвалтування. А Сергій, якого сестра підозрюваного звинуватила у вбивстві, пройшов тест на поліграфі.

Хто згвалтував дівчину? Чи знайдуть справжнього вбивцю? Чи справді Сергій тримав дівчину в неволі? Що показав тест на поліграфі? Дивіться відео:

Video: Дівчину, яка втікла від батьків, знайшли мертвою на березі озера

"Один за всіх": Чому дівчину, яка втекла від батьків, знайшли мертвою на березі озера? Чому дівчата втекли від батьків?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: