За живе!
Валерій Ославський

Спеціалізація: хірург-травматолог.

Лікарем Валерій став, оскільки специфіка роботи передбачає гнучкість мислення і постійний розвиток. До участі в проекті « Я соромлюсь свого тіла» підштовхнула відсутність матеріальних обмежень в діагностиці та лікуванні пацієнта, а також можливість показати, що в Україні медичні працівники не гірше закордонних, а наші пацієнти, зазвичай, на голову сильніше духом і сміливіше, ніж в інших країнах, де вже знімається проект.

Валерій вважає, що найпоширеніша причина того, що люди запускають свої хвороби – відсутність культури здорового способу життя.

«Говорячи простою мовою, пацієнти не цінують здоров’я, коли воно є, і мовчки терплять, коли його вже немає, – каже хірург-травматолог. – Мотивації у всіх різні: від того, що немає грошей, до того, що важливіше зараз інше. Це – залишок порочного мислення з радянської епохи, коли медицина була нічого не варта. Люди повинні навчитися розуміти, що хворобі легше і дешевше запобігти, ніж усувати її наслідки.

Валерій вважає, що після перегляду проекту глядачі навчаться уважніше ставитися до себе і до ранніх маніфестів організму, зрозуміють, де і як потрібно проводити діагностику, до якого лікаря звертатися в тому чи іншому випадку.

Місто і місце роботи: 2004-2006 МКЛ 11 (м.Одеса ) і МКЛ-3 «Дубки » (м. Миколаїв)

2006 – 2007 Овідіопольська ЦРЛ

2007 – 2008 Поліклініка 10 (м.Одеса) – ​​поєднував з чергуваннями в Овідіопольській ЦРЛ. 2008 – 2014

Досвід роботи: 10 років.