За живе!

Чим загрожує повна відмова від хліба?

Дівчата, котрі вічно худнуть, відмовляються від хліба, боячись набрати зайві кілограми. Однак далеко не всі знають про корисні властивості цього мучного продукту, і чим загрожує повна відмова від нього.

2

Терапевт Олена Єгорова пояснила: «В оболонках зерна є всі вітаміни групи В: В1, В2, В6, без яких страждає нервова система, м’язова система, кишечник».

«Ці вітаміни також беруть участь у формуванні імунітету – при нестачі вітамінів групи В людина частіше застуджується і хворіє на ГРВІ та бронхіти. Також ці вітаміни відповідають за стан волосся, нігтів. Без них в організмі не працює нічого! Тому повна відмова від хліба не бажана», – зазначила терапевт.

хлеб

Читайте також: Як зменшити порції з’їденого?

Ще один фахівець програми «За живе!» гастроентеролог Марина Климанова виступила на захист хлібу: «У ньому є незамінний вітамін – РР, він контролює обмін ліпопротеїнів в організмі – знижує концентрацію загального холестерину, бере участь у кровотворенні. Саме з хлібом він потрапляє в організм! І важливо не забувати, що у хлібі ще є маса мікро- і макроелементів – калій, магній, йод, молібден».

Читайте також