За живе!

Психотерапевт кодує пацієнтів від обжерливості!

Психотерапевт Володимир Міркін займається тим, що «відмовляє» людей їсти солодке, мучне і все те, що може негативно відобразитися на фігурі. А робить він це за допомогою…кодування чи, іншими словами, гіпнозу! Як діє ця методика схуднення і чи не шкідлива вона?

15

«Я дуже довго працював з алкоголіками, закінчив курси з кодування. Одного разу я помітив, що у тих, хто переїдає, той самий корінь проблеми, що і у алкоголіків – психологічний. І я навіть не змінював метод – став кодувати від обжерливості і ефективно допомагати людям, які ніяк не можуть схуднути. Я даю людині установку – не їсти солодкого і мучного. Далі вона сідає на спеціальну дієту і худне», – розповів про свою роботу психотерапевт.

47

«Дієта дуже проста: не можна їсти солодкого, картоплю, макарони – вуглеводи виключаються. Не можна їсти жирного, основна їжа – білки. І через день потрібно робити розвантажувальні дні на одному кефірі», – додав Володимир Міркін.

Читайте також: Як працює техніка гіпнозу?

Однак у дієтолога Світлани Фус є своя точка зору на запропоновану дієту. «Я детально вивчила «дієту». Це ж не дієта, а неподобство якесь! По-перше, я підрахувала калорійність, вона дуже занижена. Плюс – через день розвантажувальні дні! Ця дієта націлена на виснаження організму. Не розумію, навіщо так робити, якщо можна не виснажувати людину, а правильно прорахувати калорії», – зазначила фахівець.

Читайте також: Як відбивати гіпнотичні атаки?

Вірити в те, що зайві кілограми зникнуть самі собою або завдяки гіпнотизеру – не варто. Тільки ви самі є скульптурами своєї фігури, а також охоронцями здоров’я. Бережіть себе!

Більше – у відео:

Video: Психотерапевт кодирует пациентов от обжорства!

Психотерапевт Владимир Миркин занимается тем, что «отговаривает» людей есть сладкое, мучное и все то, что может негативно отразиться на фигуре. А делает он это с помощью…кодирования или, другими словами, гипноза! Как действует эта методика похудения и не вредна ли она?

Читайте також