Топ-5 міфів про здоров’я, у які не варто вірити
Іноді ми беззастережно віримо у масу «фактів» і бабусиних примудростей, які є насправді абсолютною вигадкою. Безліч міфів про здоров’я так зміцнилися у нашій свідомості, що ми навіть не сумніваємося у їхній правдивості. Існують топ-5 найбільш поширених міфів про здоров’я, у які досі вірять багато хто з нас, але роблять це зовсім марно.
Прем’єра нового сезону: За живе! – 3 дивитися онлайн випуск 1!
МІФ 1: Якщо болить горло, то морозиво їсти категорично не можна, оскільки це посилить хворобу.
Насправді, заморожені молочні продукти не тільки не зашкодять, а навіть допоможуть вилікувати хворе горло. До такого висновку прийшли вчені з американської клініки Майо. У ході досліджень, вони визначили, що морозиво може заспокоїти біль у горлі. Також, якщо Ви зовсім не хочете їсти під час хвороби, заморожені молочні ласощі зможуть забезпечити організм необхідними калоріями, а, отже, і енергією.
МІФ 2: Шоколад призводить до появи вугрів
Це не правда. Шоколад ніяк не впливає на процес появи вугрів. Це довели американські дослідники, які впродовж місяця годували групу добровольців шоколадними батончиками. Друга ж група їла все теж, виключаючи шоколад. Через місяць експеримент дав результати. Ніякої різниці між станом шкіри тих, хто сидів на «шоколадної дієті» і тих, хто жив без цих ласощів, не виявили.
МІФ 3: Через часте гоління волосся стає ще товщим і темнішим
Ні, гоління ніяк не може вплинути на структуру волосся, оскільки це поверхнева процедура. Зростання і товщина волосся залежить виключно від генів. Нові волоски можуть здаватися грубішими і темнішими тільки лише тому, що верхня їх частина затупляется після бритви.
Читайте також: Що таке метаболізм і як його прискорити
МІФ 4: Кава допомагає позбутися від похмілля.
Максимум, чим зможе допомогти кофеїн після вечірки – це зробити Вас більш активним, але ніяк не менш п’яним. Всупереч сценам з кіно, чашка кави може тільки продовжити Ваше похмілля, так як зневоднює організм. Улюблений ранковий напій теж не позбавить й від інтоксикації.
МІФ 5: Якщо проковтнути жувальну гумку, то вона буде перетравлютися не менше 7 років.
На справді, якщо ж просто випадково проковтнути жуйку, то організм впорається з нею протягом 1-2 днів. Ні до чого страшного це привести не може.
Scientific American приводить єдиний варіант, при якому жувальна гумка може викликати серйозні порушення роботи організму. Це станеться, якщо Ви примудрилися проковтнути ще якісь зайві предмети, які організм не зможе переварити. Таке одного разу сталося в США, коли 4-річна дівчинка разом з пачкою жуйки проковтнула й чотири монетки.