Х-Фактор

Татія Кобаладзе

Татия Кобаладзе Х-фактор 6Вік: 23 роки.

Місто: Батумі, Грузія.

Татія співає з 5-ти років. Закінчила музичне училище при консерваторії за фахом «Естрадний вокал». Вважає, що її музичні педагоги справили на неї найбільший вплив у житті, оскільки саме вони допомогли їй повірити в себе. Також Татію надихають її найближчі люди – чоловік і двоє дітей, а також мама і бабуся з дідусем.

Прикладом ідеального артиста для Татії є Дженніфер Хадсон, Тамара Гвердцителі, Уїтні Х’юстон і, звичайно ж, Ніно Катамадзе.

Коли дівчинці було 6 років, вона навіть виступила перед нинішньою суддею «Х-фактора». Татія згадує цю подію як день, в який вона отримала незабутню досі любов від Ніно. А вже у 12 дівчина вперше відчула любов і тепло українського народу, здобувши гран-прі на конкурсі у місті Виноградів.

На «Х-фактор» дівчина приїхала через подію, спогад про яку вже декілька років не дає їй спокою.

«Коли мені було 7 років, а моїй сестрі 2 з половиною, батьки розійшлися, – згадує Татія. – Перед тим, як піти до іншої жінки, тато вказав мамі на мене і сказав: «У тебе не було часу на мене через неї. Але запам’ятай: пройдуть роки, ти залишишся сама, а вона ніколи так і не стане співачкою. І тоді ти зрозумієш, що даремно свою увагу розтрачувала на неї». Я досі не можу викинути його слова з голови. Тепер я хочу довести йому, що він втратив багато, так вчинивши з нами».

У разі перемоги Татія частину грошей перерахує в український фонд дітей з обмеженими можливостями, а також здійснить свою мрію дитинства – закладе фундамент для будівництва церкви у її селі Цхемлара.

«У нашій долині Мачахела 9 сіл і жодної православної церкви, – зізнається учасниця. – Хотілося б це виправити. Також зроблю операцію своїй сестричці. А на решту грошей запишу альбом і продовжу розвиток своєї кар’єри. Сподіваюся, в Україні».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: