Х-Фактор

Сергій Гладир

Учасник вибув

Сергій співає протягом трьох років. В основному він це робить в караоке-барах.

Сергій вирішив взяти участь у «Х -факторі», щоб стати сильнішими духом , бути прикладом досягнення цілі для своїх дітей і в цілому для людей, які в нього вірять. У разі перемоги в шоу, два мільйони гривень він витратить на лікування сина, який хворий на ДЦП.

На кастингу у Львові Сергій виконав пісню відомого російського співака Олега Газманова «На зорі». Сергій Сосєдов сказав чоловікові «ні», проте Ірина Дубцова, Серьога та Ігор Кондратюк підтримали вокаліста і сказали «так».

Сергій не ідеалізує нікого з артистів і в кожному намагається знайти що-небудь добре. Йому б хотілося заспівати дуетом з Адріано Челентано.

Біографія:

Сергій народився 4 серпня 1979 року. Вищу освіту здобув у Національному медичному університеті ім. А.А.Богомольця і зараз працює лікарем-стоматологом-ортопедом. Сергій вважає, що найбільший вплив у житті на нього справили батьки, які його дуже люблять. Його девіз у житті: вперед і з піснею, з любов’ю до всього. Його мрія – допомогти своїм дітям бути щасливими.

Захоплення:

Крім вокалу Сергій захоплюється футболом. Свій вільний час він любить проводити з дітьми. Іноді, коли Сергію хочеться побалувати рідних людей смачненьким, він готує плов.

Улюблена музика: рок, поп.

Улюблені фільми: «Форрест Гамп», психологічні трилери.

Улюблені книги: Психологічна література, Патрік Зюскінд «Парфумер».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: