Х-Фактор

Санта Данелевича

22 роки

м. Рига, Латвія

Знак зодіаку: Скорпіон.

На даний момент Санта вчиться на третьому курсі одного з ризьких університетів, вивчає суспільні відносини.

Як і більшість творчих людей, свій талант дівчина почала проявляти ще в далекому дитинстві.

«Одного разу один чоловік сказав, що я в майбутньому стану співачкою, а мій брат – каратистом, – згадує Санта. – Збереглося навіть відео. Збіг чи ні, але мій брат в підлітковому віці почав займатися бойовими мистецтвами, а я, як бачите, беру участь «Х-факторі».

Санта любить ходити на спектаклі та виставки, небайдужа до туризму і екстриму. Любить дивитися мультики і гуляти під дощем. Вільний час проводить у церкві та співає в ній практично кожен день. Також мріє стрибнути з парашутом з висоти 2000 км. До речі, в дитинстві дівчина вже встигла здійснити політ над морем на дельтаплані.

Коли дівчинці було 10 років, тато віддав її у вокальну студію. Там її педагог, Надія Володимирівна, впродовж 8 років виховувала в Санті не тільки професійного артиста, а й чесну і дисципліновану людину. Саме вона, за словами Санти, і мала на неї в житті величезний вплив, а також батьки, які жертвують заради неї всім і люблять, незважаючи ні на що.

На відміну від багатьох молодих людей, Санта колекціонує фотографії не на стінах соціальних мереж, а на стіні своєї кімнати.

«На них люди, з якими мене щось пов’язує, навіть якщо це всього лише один день мого життя», – зізнається дівчина.

Улюбленою стравою Санти є вареники її мами. Сама вона готувати не любить, але якщо робить це для когось, то дуже старається.

Найдивніша звичка: «Молоко п’ю тільки з нової пачки. Якщо пачка молока в холодильнику відкрита, я до неї не доторкнуся, на жаль. Замовляю піцу з ананасом і виколупую ананаси з піци. Без ананасів піца з ананасами смачніше (сміється) ».

Життєвий девіз: «Всьому свій час», «Хто вміє чекати, тому дістається найкраще».

Улюблена музика: В основному я слухаю і виконую афроамериканский і білий госпел.

Улюблені фільми: «Страсті Христові» («The Passion of the Christ»).

Улюблені книги: «Біблія».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: