Х-Фактор

Остап Скороход

Вік: 22 роки

Знак зодіаку: Рак

Освіта і дитинство

Остап згадує, що опанував нотну грамоту раніше, аніж навчився писати. Хлопець зізнається, що у нього просто не було вибору, адже він наймолодший представник сімейної музичної династії.

Остап вирішив вирізнятися з поміж родичів: музичних теоретиків, баяністів, викладачів музики та диригентів і обрав фах інструментального виконавства по класу фортепіано.

Та отримавши диплом і кілька нагород з музичних фестивалів, хлопець шокував батька, безапеляційним рішенням, піти з професії класичного піаніста і почати мінливу кар’єру співака.

І вже в 2015 році вражені родичі проводжали хлопця на літак до Лондону, де він навчається вже третій рік, за фахом «автор пісень і композитор» в Інституті Contemporary Music and Performance.

Професійно, вокалом Остап ніколи не займався і зізнається, що Х Фактор це дебют про який можна тільки мріяти.

Мрія

Остап зізнається, що мрія і мета для нього тотожні речі. І впевнений, що мріяти необхідно тільки про неможливе.

Тож найбільша мрія хлопця: здобути перемогу на Х Факторі,  сольний виступ в Альберт-Холі, та закохатися. Адже поки що єдине кохання хлопця – це фортепіано.

Талісман

Остап ніколи не був забобонним, і перший талісман в нього з’явився саме на Х Факторі. Сестра подарувала йому шкарпетки із зображенням супермена, які хлопець вдягає кожного виступу, І шуткує, що саме супермен привів його до прямих ефірів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: