Х-Фактор

Олеся Матакова

23 роки

м. Санкт-Петербург

Знак зодіаку: Близнюки. За словами дівчини, його опис дуже збігається з її характером.

«Я дуже товариська людина, і на мою долю завжди випадає маса пригод, – зізнається Олеся. – Близнюків відрізняє від представників інших знаків особлива подвійність, мінливість в багатьох проявах. Ми мінливіше погоди. Я дуже часто ловлю себе на тому, що оцінюю ситуацію з двох сторін одночасно, можу відчувати любов і ненависть в один і той же момент. Я дуже люблю отримувати нову інформацію, завжди прагну до знань, не люблю довго стояти на одному місці. Близнюки дуже наполегливі та цілеспрямовані, якщо я задаюся метою або у мене з’являється великий інтерес, я не шкодую себе, своїх сил і енергії для досягнення заповітної мрії ».

Олеся закінчила Російську академію народного господарства і державної служби за спеціальністю «Державне та муніципальне управління, управління безпекою економіки територій». Працювала держслужбовцем, помічником в правоохоронних та міжнародних відділах.

Вперше вийшла на сцену в 9 років.

«Це було на арені цирку, – згадує Олеся. – Пам’ятаю, що світло било в очі. Через кілька секунд я зрозуміла, що в залі багато людей, але облич я не бачу. Почалася музика, у мене перехопило подих. Як почала співати – не пам’ятаю. Пам’ятаю тільки кінець пісні, усі аплодують, музика закінчилася ».

Найбільший вплив на Олесю справили бабуся з дідусем, оскільки саме вони виховували її з 9 до 13 років.

«Мій тато – військовий, – розповідає Олеся. – Ми багато переїжджали, у мене з’явився братик, грошей було мало, і я поїхала в Рязань до батьків мами. У складний перехідний вік вони виховували мене по старій школі: вчили самостійності, наполегливості, працьовитості, вчили сподіватися в складні моменти життя тільки на себе і вміти в такі моменти приймати правильні, обдумані рішення, не посилаючись на емоції і образи».

Олеся обожнює подорожувати, мріє побачити весь світ, подивитися на кожен народ, культуру і традиції всієї земної кулі, любить поганяти на машині. Колекціонує магнітики з країн, де вона побувала, монетки, а також іграшки в національних одежинах.

Улюблені цитати й афоризми: «Бути до кінця чесним із самим собою – непросте завдання» Зигмунд Фрейд, «Хочеш бути кимось дійсно особливим – будь собою!», «Не піднявшись на гору, не побачиш рівнини», «Прагни не до того , щоб домогтися успіху, а до того, щоб твоє життя мало сенс».

Життєвий девіз: «Не помиляється той, хто нічого не робить».

Найдивніша звичка: «Коли виходжу на сцену, мені дуже важливо, щоб була зручне взуття. Якщо я не відчуваю опори, почуваюся некомфортно. Йдучи з будинку перевіряю по кілька разів, чи вимкнула я праску, світло, кілька разів смикаю двері».

У разі перемоги віддасть гроші бабусі і дідусеві на операції.

«Хочу, щоб моя бабуся знову могла ходити без палички, – каже Олеся. – Вона падала з даху, у неї зламаний таз і хронічна астма. У дідуся хворі очі і нещодавно був інфаркт. І, звичайно ж, допоможу мамі з татом. Ну, а якщо залишиться, візьму собі на творчість ».

Улюблена музика: soul, funk, indie pop, rnb, hip-hop. Ідеальними артистами вважаю Andrea Bocelli, Christina Aguilera та Івана Дорна.

Улюблені фільми: «Престиж», «1 +1», «Ігри розуму», «Гладіатор», «Загадкова історія Бенджаміна Баттона».

Улюблені книги: Шелдон Сідні «Незнайомець у дзеркалі», «Ти боїшся темряви?», «Зірки сяють з небес», «П’ятдесят відтінків сірого» Е. Л. Джеймс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: