Х-Фактор

Ніні Нутсубідзе

Нини Нутсубидзе участница Х-фактор 6Вік: 15 років

Місто: Тбілісі, Грузія.

Цю маленьку грузинку судді «Х-фактора» на першому ж кастингу охрестили «Стіві Уандером у спідниці» і подарували «золоту кнопку», що дозволило їй уникнути майже всіх безсонних ночей тренувального табору.

Український «Х-фактор» привабив дівчинку можливістю набратися досвіду, спробувати свої сили поза межами рідної країни і попрацювати з видатними музикантами. На виграні гроші планує відкрити власну студію звукозапису.

Ніні любить слухати реп, дабстеп і поп-музику. Улюблені артисти– Lana Del Rey, Rihanna. У вільний час учасниця, за її словами, постійно знімає відео, жує жуйку, катається на ковзанах і лижах, грає на музичних інструментах, пише музику і читає. Її улюблені книги – «Generation of jeans» (грузинського автора), «Пригоди Семюеля Пингля» Сергія Бєляєва та «Щоденник Анни Франк».

Не виходить з дому без телефону, навушників, браслету, скейту та гітари. Колекціонує дивні картини і завішує ними стіни своєї кімнати. Дивною звичкою вважає те, що вона обов’язково нюхає їжу перед тим, як її з’їсти.

Девіз Ніні – будь сильним або йди додому.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: